Anmälda löpare

Kolla som din anmälan stämmer. Kontakta info@skatasryggar.se vid fel eller ändringar. Vid ändring tas en avgift på 100kr.

Vill du springa? Anmäl dig på anmälningssidan idag.

Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Fredrik Toll Crossfit Skövde Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Caroline Toll Crossfit Skövde Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Bertil Doverbo Mölndal Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Hällvall Jönköping Herrar Två ryggar (7 km) 2
Martin Johansson Falkenbergs OK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Tor Johansson Falkenbergs OK Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Calle Högberg Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Ludvig Högberg Göteborg Pojkar 10 år (födda 2007 och yngre) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
hilde björgaas innebandyklubben Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
hilde björgaas innebandyklubben Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Bo Nilsson Pipverkstan rc Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Andreas Bestelid Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Marie Doverbo Västra Frölunda Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Marcus Merin Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Niklas Doverbo Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Malin Andersson Alingsås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Sanna Larsson Rydö ASK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Desiree Boström Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Jonatan Stål Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Pär Glantz Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Patrik Almström Kullavik Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Magdalena Radtke Bratteråsgatan 56 Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Östh IK Ladan Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Lundin Onsala Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kurt Roger Andersen FK Snapphanarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elisabeth Andersen FK Snapphanarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Anders Åberg LSU Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mats Petersson Majorna Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Kamilla Petersson Majorna Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Fabian Petersson Majorna Herrar Två ryggar (7 km) 2
Amalia Petersson Majorna Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Vilgot Petersson Majorna Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Jacob Andersson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Tyra Wingren Bergman Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Alexander Ivarsson Mölndal Herrar Två ryggar (7 km) 2
Malin Nilsson Mölndal Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Kåre von Geijer Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mattias von Geijer Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Crafoord IKHP Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jonny Svensson OK Vilse 87 Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Berg Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Lisa Hård af Segerstad Eklanda Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Carina Johansson GÖTEBORG Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Nina Andersson Ok dran Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Silverflod Borås Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Olof Ryttarson Gbg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Nils Wirell Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Nordin Lilla Löpklubben Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ana Zorrilla Olsson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Mirja Didriksson Askim Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Sara Sjögren LK Tuppgök Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jonas Elofsson Utmarksskolan Herrar Två ryggar (7 km) 2
Anton Modin Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Marika Fixell Lerum Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Naemi Gunlycke Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Christoffer Ivarsson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Christian Sivander Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Jakobsson Horsebay track&field Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Lukas Jakobsson Horsebay track&field Herrar Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Thobias Eidevald Laser IF/Hägersten Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Marcus Karlsson Kungsbacka Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kajsa Bertilsson GÖTEBORG Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Linda Gustafsson Strömstad Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Arlo Lacabanne Strömstad löparklubb Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Alexander Laag Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Linda Emanuelsson Västra Frölunda Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Carl Christofferson Kamratföreningen Kortedalarna Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Bengt Larsson Team Nordic Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Åsa Jansson Landvetter Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Caroline Urbach Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Erik Gundewall Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Fredrik Öhgren Upper Hill Running Club Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Patrik Green Rootcamp Billdal Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sebastian Pokorny GÖTEBORG Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jessica Ahlborg Partille Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Jonas Jehander Svenska Kammarkören Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Markus Bohm Öhlund Lundin LK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Karin Lindgren Clüb Fetknöpp Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
David Zander Vättle Wannabies Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Knut Nordin Vättle Wannabies Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johanna Olsson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Måns Carlsson HES416 Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Kristian Gimring Mölnlycke Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anna Darelius Hisingsbacka Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Christin Ljungars TNT/solvikingarna Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Niklas Hedenbeck Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lars Eriksson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Peter Muzinic Viken Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Thorell Loco Athletico Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kristina Wallenius MOIF Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Ville Wallenius MOIF Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Hanna Brage Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Elisabet Lann Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Tim Björkman Tyréns AB Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Cornelia Ny Tyréns AB Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Sarah Graemer Tyréns AB Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Linnea Kyldahl Tyréns AB Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Ulrika Wendt Tyréns AB Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
hans Magnusson alafors Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Henrik Lennström Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Blomqvist Skäggets Vänner Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Henrik Mahan Örgryte Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Caroline Ahrenberg Kungälv Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Zandin Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
magnus mattsson Mit Tough Team Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Rastamo Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Jennie Selberg Solvikingarna Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Mikaela Häger Lerum Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
markus josefsson göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Gabriella Bredoff Solvikingarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Mattsson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Olle Främberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Herman Fernström Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Matilda Persson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Erik Larsson Sävedalen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Maxim Mayzel Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Folkesson ARK IF Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Carolin Grimpe Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Ermund Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Nils Dennefors Team tevedalen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Nathalie Svedberg Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Emma Olsson Kållered Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Landgren Team Nordic Trail Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Mikael Sannum Lonesome Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 2
David Ravanell Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Lina Hult Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Peter Sandblad Icebug Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Nilsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Angelica Hansson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Annika Kjellandsson Landvetter Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Maria Norrman Åskloster Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Josefin Elvesson Veddige Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Hugo Byvald Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Fabian Byvald Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Andreas Olsson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Andreas Olsson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Henrik Hagebring Hisingen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Annika Langborg Weinmann AstraZeneca IF Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Ingun Ståhl Solvikingarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Boris Ståhl Solvikingarna Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Jonatan Rapp Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Sebastian Sundell Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jessica Ekberg Tyréns AB Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Maria Karlsson Tyréns AB Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Emma Silvergrund Lerums SOK Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Märta Eriksson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Magnus Larsson Villa Motionera AB Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Göran Davidsson Göteborg Running Club Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Lars Swanson Solvikingarna Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Jesper Halldin Mammas gosse Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Christian Nielsen Kullavik Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johanna Svahn Bua Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Marius Hauge Team S.H.F.L. Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Gunilla Hurtig Ljungskile Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Patrik Gentoft GTIF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mathias Tilly Rivermeadow Athletics Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Louise Engberg Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Lingsten Mölndal Outdoor IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ebbe Borg Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Oscar Hultman Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Mattias Petersson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Peter Hell Borås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sara Arnesson Borås Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Camilla Kozelka Trollhättan Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Daniel Eriksson Öxeryd Atlet Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Mikael Svalstrand Sea Kayak Billdal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Teodor Svalstrand Sea Kayak Billdal Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Adelia Svalstrand Sea Kayak Billdal Flickor 10 år (födda 2007 och yngre) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Viktor Zakariasson Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Per Jallinder Björkman Vinden Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Pontus Eriksson IK Granit Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Oscar Stenqvist SQ2G Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lars Stenqvist SQ2G Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Eric Stenqvist SQ2G Herrar Två ryggar (7 km) 2
Jenny Signelid Kungsbacka Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Rebecca Linneros Team Stylt Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Anders Åkvist Team Nordic Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Flyrin Lonesome runners Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Moa Glasmästar Hisings-Backa Flickor 13-14 år (födda 2003-2004) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
filip eklund Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Camilla Buréniu Team Stylt Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Linn Karlsson Malmö Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Henrik Stenquist Sjövalla FK Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Morten Berntsen Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Linus Wiklander Boid AB Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
olle Uppling Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Frida Reimers Mölndal Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Magnus Fridebo Mölnlycke Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Tony Ryttersson Åsa Beach Club Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Kerstin Windemo Ljungskile Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Olle Lönnroth SG97 Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Fem ryggar (21 km) 2
Olle Lönnroth SG97 Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Urban Björn Öjersjö Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Haglund Vegby Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Mikael Olsson Mölndal Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Christian Brix Roed IF kville Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Johansson Hagen BK Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Martina Larsson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Joakim Hansen Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Schöndell IK Stern Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Katarina Eriksson Vallda Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Gripeteg Skövde Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Hanna Hermansson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Daniel Rönnbäck Örebro AIK Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Kristina Lönnqvist Ljungskile Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Håkan Linnér IFK Gbg Friidrott Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Lærke Jensen Hillerød Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jes Hickman Hillerød Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Sigge Lundedal OK Denseln Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jessica Barck Ljungskile Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Camilla Norrby Ljungskile Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Therese Thell Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Ansi Heinonen Lerum Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Magnus Andreasson Västra Frölunda Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Magnus Erixon Mölndals AIK Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Anders Frisk Vegby Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Friedrich Heger Axa SC Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Filip Lindevall Partille Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Bistedt Lerum Friidrott Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Martin Bjufors Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Martin Engström Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Camilla Svahn Bua Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Lars Bjesse Partille Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Linda Fagerström Partille Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Annika Hörke Nödinge Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Maria Delombre Torslanda Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Mathilde Delombre Torslanda Flickor 10 år (födda 2007 och yngre) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Gabor Magyari X2S Team Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Tobias olsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jonatan Nilsved Alingsås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Maria Emsell Karlsson Arvika Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Frédéric Maurin Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sébastien Noubel AS Cavaillon Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Nicolas Zaccharelli AS Cavaillon Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Torben Österlund Göteborg SK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Geoffrey Masanet USA Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Henrik Timen Team Penta Herrar Två ryggar (7 km) 2
Oskar Englund Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jonas Karlsson Gorilla Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Magnus Andersson Bokhultets IF Herrar Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Palmqvist Vi Två SK Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Karin Jönell Vi Två SK Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Sophia Stenfeldt TRVFF Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
David Adielsson Kungälv Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Charlotta Samuelsson Hisings Kärra Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anna Ask Vinslöv Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Ask Vinslöv Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Agne Ask Vinslöv Herrar Två ryggar (7 km) 2
Hans Ask Vinslöv Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Borisch Tapflo AB Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Alexander Borisch Kongahälla AIK Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 1
Michaela Lindgren Forest Femmes Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jennie Stenström Mölndal Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Benjamin Lyngfelt Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 1
Oskar Lingman Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Sebastian Puente Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Tobias Waborg FBC Lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Lene Borginger Lonesome Runners Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Per Björkman Landvetter Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Christian Albihn Göteborgs Cykelklubb Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Petter Ahnoff Norrköping Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Lisa Ahnoff Norrköping Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Örjan Ahnoff Solna Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Hanna Blixt Runacademy Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Madelene Pedersen Runacademy Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Emma Eiriksson Runacademy Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Christina Åqvist Uppsala Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Catrine Engström Stockholm Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Maria A Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Anders Ekberg göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Peter Szigeti Eriksberg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Per Pilebo Kungälvs OK Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Signe Lundqvist Sjövalla FK Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Jonas Lundqvist Sjövalla FK Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Tomas Sandberg Tomas fotbar Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Molly Antonsson Onsala Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Johan Ullbro WearColour Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Marcus Olofsson Team Military Fitness Elite Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Emma-Kara Nilsson Göteborg Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anders Arvidsson Audi Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mats Svanberg Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Per Holmberg GP Racing Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kent Andersson Partille Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Jonas Ryhr Ryavägens löparklubb Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Katarina Ryhr Ryavägens löparklubb Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Oskar Ryhr Markbygdens OK Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Emelie Cronvall Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anders Wingqvist W-Media Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Isak Svensson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jörgen Ivarsson Brämhults Gård Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
nicoline aspegren Hällingsjö Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Nordquist Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Cecilia Rossiello Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Maria Göthberg Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Rikard Olsson Eds SK Herrar Två ryggar (7 km) 2
John Camilleri MIT Tough Team Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Nina Hagman IK Högaborgs atleter Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Sven Säterberg Billdal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Rickard Sirefelt Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Hannah Tengelin Vallda Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Staffan Sjöberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Susanne Gustafsson Feenstra Kungsbacka Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Peter Källström Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Marko Poikkimäki Tuve GBG Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Petersson Triathlon Väst Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Berit Hugoson Kvbillebyns SK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Andersson KSG-Runners Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jessica Carlsson KSG-Runners Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Pia Sarheim Olsson Kvillebyns SK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Susanne Ackeby Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Robin Larsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ellinor Meurk Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Lars-Olof Magnus Strid OK Landehof Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Jacob Wass Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Lisa Amundsson Strömstad Löparklubb Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Emma Ljunggren MIT Tough Team Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Gunilla Ljunggren Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Johan Persson Svartklubben Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anders Gustafsson Medirum AB Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Johan Wermelin Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Frida Källberg Kungälv Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Peter Dottax Kungälv Herrar Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Andersson IF Rigor Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Viggo Nilsson Ölmstad IS Pojkar 13-14 år (födda 2003-2004) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Sofia Nilsson Ölmstad IS Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Pia Johansson Mölndal Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Erika Lätt Nyboe ALTRAN Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Jens Medbo ALTRAN Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Torstensson ALTRAN Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Maria Åkesson ALTRAN Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Peter Landqvist ALTRAN Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Emilio Rodríguez ALTRAN Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Laszlo Laczko ALTRAN Herrar Två ryggar (7 km) 2
Magnus Sundström ALTRAN Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Thomas Gustafsson ALTRAN Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Pontus Karlsson Husqvarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Karl Elmestrand Husqvarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Eketorp Husqvarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Torbjörn Almqvist Husqvarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Michael Dembski Husqvarna Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sara Frisk Husqvarna Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Jonas Svedberg Husqvarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Håkan Pinzani Husqvarna Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Ronny Hafvenström GAIS, Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Nataliia Prokopiuk Ukraine, Kyiv Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Pär Koren Sundbyberg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Cathrine Suber Göteborg Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Louise Suber Göteborg Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anna Ahlvin Halmstad Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Andreas Nilsson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Markus Esbjörnsson Vegan Runners IK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anders Bergstedt Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Peter Olsson Bengtsfors Herrar Två ryggar (7 km) 1
Anton Landgren Strömstad Löparklubb Herrar Två ryggar (7 km) 1
Daniel Berglund V Frölunda Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Marie Vassiliadis Stenungsund Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Joakim Antonsson Ok Löftan Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Zung Brohed Bianca/Stall Kentaur/Harlösa Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Johan Antonsson OK Löftan Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Magnus Persson Partille Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Paul Curley Gothenburg GAA Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Clara Tidare Innebandyklubben Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Mikael Bellander Sävedalen Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Rasmus Ling Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Theodor Ling Göteborg Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Thomas Schön Ifk Vänersborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Inger Jansson Sala IF Herrar Två ryggar (7 km) 2
Ashkan Ghodrati Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Björndahl HiQ Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jerker Lindsten HiQ Runners Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 1
Fredrik Davidsson HIQ Runners Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Sofia Hjortmo Hisings Backa Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Alexander Waldejer Skagerrak Sportsklubb Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Niclas Andersson Hisingen ftw Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Hugosson Lunds OK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Cecilia Hugosson Lunds OK Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Elin Hugosson Lunds OK Flickor 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 1
Albin Hugosson Lunds OK Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Elisabeth Backès Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Peter Östberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Leo Heim Punkte und Streifen, Germany Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Aleksej Brandt Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Peter Liljenfors Lonesome Runners Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Barbora Spodniakova Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Veronica Ronnebro Glteborg Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anders Fredriksson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sylvia Weiher Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Johan Andersson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Valdemar Lundkvist Partille Hk Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Ann-Sofie Svensson Bohusläns klätterklubb Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Tommie Eriksson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jessica Juriander Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Elin Fredin Ok Nackhe Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Gilborne Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Mats Färnstrand Mölndal Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Mirja Färnstrand Mölndal Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Ulf Nässlander Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Dennis Larsson Dentsply Sverige IF Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Christina Höök pan kristianstad Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Per Tillenius Sävedalen Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Malin Östling Mölndal Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Peter Johannesson Dalen KFF Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Clara Signelid Anneberg Flickor 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Wilmer Signelid Solängens BK Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Nathalie Bödtker-Lund Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Joakim Engström Kongahälla AIK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Malin Åberg Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Mia Davenil Tuve Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Jakob Andersson Käringön FC Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Carl Ternstedt Lonesome Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Filip Johansson 41261 Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Fredrik Wännman Varberg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Maria Madsen Varberg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Simon Wännman Varberg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Olofsson Göreborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Wai Wong Obiwai Runner Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anton Wilson SOK Knallen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Dyrkell Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
André Bodin IFK Göteborg Friidrott Herrar Två ryggar (7 km) 1
Fredric Sonesson Sone BK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Annika Käll Onsala Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Filip Johansson OK Tyr Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johan Lundberg Göteborgs Skidklubb Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Bjarne Ljungfalk Tesab IF Herrar Två ryggar (7 km) 2
Erland Caceres Mapuche Nation Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Forsberg Mullvadarna Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Kristoffer Sideby Ullevi FK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Amanda Sideby Göteborg-Majorna OK Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Sara Kruse Eén Aktivitus Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Elliot Nigam Mölndals fotbollsklubb Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Viktor Östermark IF Mölndal Fotboll Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Michael Sandberg 666 Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Mikael Falk Backa Säteri IF Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Peter Filipsson Djuren Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Patrick Najman Run Forrest Run Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Niclas Frederiksen Run Forrest run Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Björn Persson Sävedalen Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Petro Lindeman Guldheden Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Erik Hansson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Mikael Bogren OK Vivill Herrar Två ryggar (7 km) 1
David Burman Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Stig Andersson Göteborg Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Mikael Olsson Västra Frölunda Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Claes Svensson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Max Märkel Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jonas Carlsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Mattias Ryberg Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sverker Lundberg Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Tomas Östebo Onsala Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Richard Meurk GÖTEBORG Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Rimma Nyman Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Viktor Roos Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Clas Olsson Äspereds IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Oskar Olsson IK Ymer Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Henrik Davidsson Mölndal Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Lukas Davidsson Mölndal Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Magnus Johansson Gaffel Entreprenad / RUNFBG Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elvira Larsson Göteborg Flickor 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Daniel Boman RUN FBG Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Andersson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Olle Sterling Mölndal Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
John Carlsén Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Anders Onsbacke Mölndal fotboll Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elias Onsbacke Mölndal fotboll Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Theo Onsbacke Mölndal fotboll Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Rikard Petrusson Partille Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Hanne Larssen Västra Frölunda Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Staffan Sandblad Göteborg Triathlon IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Malin Thorin Hindås Skidklubb Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Astrid Grahn IFK Göteborg Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Hedvig Grahn IFK Göteborg Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Jonas Gustafsson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Melker Tillenius Sävedalens AIK Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Fabian Berntsson Sävedalens AIK Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Lisa Wreeby Sävedalens AIK Flickor 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Arvid Pettersson Sävedalens AIK Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Margareta Netz Trollhättans SOK Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Jerker Netz Trollhättans SOK Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Magnus Blomquist Torslanda Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
knapp carina haga hjuvik Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Anna Ida Säfström Mölndal Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Ella Elmgren Mölndal Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Emma Ekberg Lidköpings vsk Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Kristoffer Koskinen Clingo bygg ab Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Berglund ProAgile Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Kristina Svensson Lorensberg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Robin Larsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lise-Lott Schönbeck Mölnlycke Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Elin Töllborg team T Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Anton Mattsson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Valter Blomberg Gerle Landehov Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Tobias Pentonen Hestra IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Irene Andersson Torslanda Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anica Krstanovska Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Robin Bengtsson SMDF.se Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Cæcilie Munk-Petersen SMDF.se Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Carl Erixon IFK Göteborg Orientering Pojkar 13-14 år (födda 2003-2004) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Malin Nylén Strömstads löparklubb Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Axel Björkman Sjövalla FK Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Carl Björkman Sjövalla FK Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Claes Björkman Sjövalla FK Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Aksel Battal Stora Höga Pojkar 13-14 år (födda 2003-2004) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Otávio Darowisch Gotebörg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Malin Hagberg Björkliden Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Titti Ark Partille Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Sami Vinni Frölunda Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Elinor Johansson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Magnus Christiansen Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Martin Ljungberg Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Jakob Björnberg Kungsladugård Herrar Fem ryggar (21 km) 1
camilla gunnarsson Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Per Malmquist Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Klas Håkan Engman Lonesome Runners Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mathilda Sinnerström DRT Kungsbacka Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Calle Johansson DRT Kungsbacka Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Philip Boffey Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jonatan Pålsson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anders Andersson Näsets Paddlarklubb Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Caroline Backlund Örnsköldsvik Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Samuel Holmberg Triathlon Väst Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Måns Ramberg Änggården Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
joanna castro Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Martin Larsson Stenungsund Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Susanna Isegran Lindome Ultras Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Nicole Vujanovi THE OCR GYM Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Matilda Asp IFK Göteborg Flickor 13-14 år (födda 2003-2004) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Gustav Asp IFK Göteborg Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Jenny Kjellsdotter Team Nordic trail Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Erik Hulthen Mölndal Outdoor IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Patrik Magnusson Asfaltbolaget Sverige AB Herrar Två ryggar (7 km) 2
Marie Stjärnklar Asfaltbolaget Sverige AB Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Erik Westh Lövet/Johannebergs IF Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Hanna Carlsen Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Skoog Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Claes Björklund Öis friidrott Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mattias Karlsson Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Emelie Eriksson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Magnus Alinder Mölndals AIK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Linnea Bernekvist Mölndal Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Sebastian Johansson-Mauricio Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kajsa Bengtsson Kungsbacka Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Viggo Antonsson ONSALA Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Anders Govik Ok Alehof Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Elias Hansson Krokslätts Heroes Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Gustav Pettersson Sävedalen Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Fredrik Pettersson Sävedalen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Liljeblad Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Jacob Bandling Melin Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Måns Franklin Majornas IK Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Martin Olofsson Starby Eagles Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Lena Andersson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Elin Hermansson Lonesome Runners Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anki Wiklund Hisings-kärra Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Selander Fria Radikaler Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Östh Örebro Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Martin Karlsson Rävlanda Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Åsa Sandström Hovås Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Christoffer Brorsson Djuren Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Erik Töyrä Silfverswärd Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Erika Hidebring Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anna Zachrisson Zäta Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Lotta Samuelson Bollebygd Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Lukas Sjöberg Kungälvs OK Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Larsson KAN Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Karin Lundin Öis Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Karin Lundin Öis Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Zdenek Fik Trimoto, Czech Republic Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Claes Andersson Falkenbergs OK Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Linnea Johnsson OK Nackhe Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Tomas Gunnarsson OK Nackhe Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Lina Wennström Räkvgänget Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Marie Törnquist Sävedalen Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Kasper Bergvall Lonesome Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
David Broms Rooster Club Varberg IF Herrar Två ryggar (7 km) 1
Ella Landhage Dotorp friskvård Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Johan Millinger göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Ulf Andersson Torslanda Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Gunnarsson T engineering Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Fantenberg Skövde Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jens Åström Björkö Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Per Olof Arnås DRT Kungsbacka Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Carina Cametorn Spring i Önnered Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Ola Brännström Komet club rouleur Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Emil Gimring Mölnlycke Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Nora Gimring Mölnlycke Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Kristel Almquist göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Linn Melhus Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johanna Svensson Lonesome runners Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Theres Bergman IF Skattmasarna Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Karin Ådale Lonesome runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Mathias Olausson Lerum Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Thomas Bergdahl DRT Kungsbacka Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Peter Carlsson Bokhultets IF Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Keyvan Minoukadeh FiveFilters.org Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Karin Ehrnlund Bokhultets IF Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Karl-Johan Gustafsson 45:e HvBat Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Josefine Hanje Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Peter Blomqvist Landvetter Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Johan Scheers Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Julia Naij Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Rickard Kristoffersson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Arvid Jernqvist Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Paulina Rydström Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Särnbratt FinForm Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Magnus Nyman Triathlon väst Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Börjesson Ringhals IF Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Torbjörn Cederberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Erik Michaëlsson Framsprång Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Hanna Kristensson Donsö Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Sofi Silverblad puls Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Lina Karlsson Mölnlycke Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Markus Anderberg Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Jonas Sörensen Dentsply IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Stenberg Fria Radikaler IK Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Niklas Häggström Mölnlycke Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Marie Hagström Bollebygd Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Patrik Lindegårdh Tolered-Utby OL Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
ragnar norrsell Mustaschbryggeriet Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Hedvig Davenil IF Kville Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Ingmar Nordell Göteborgs turnförening Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Christoffer Lillhage Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
helena hognert Mustaschbryggeriet Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Stefan Pettersson DRT kungsbacka Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
henrik norrsell Mustaschbryggeriet Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Elin Hamrefors Sävedalens AIK Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Michael Hernius Rävlanda Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Christian Boëthius Kongahälla AIK Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Vincent Frisk Majorna Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Eleonora Frisk Majorna Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Kurt Olsvik Greta Wall / Sjömarken Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anja Johnsson Ohrankämmen IK Stern Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Daniel Norlander GPIF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Henrik Wikner Mölndal Outdoor IF Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Camilla Forsman Solvikingarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Lisa Magnusson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Casper Engstrand IFK Göteborg Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Elsa Männer Göteborg Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Andreas Bolger Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jennie Hjellström Göteborg Running Club Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Staffan Andrén Göteborg Running Club Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Dimitrios Kiriazidis ASC/GRC Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Linus Stridsman Göteborg Running Club Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elin Lind Vallda Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Ebba Eriksson Forest Femmes, Icebug Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Cecilia Persson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Klara Jutéus Forest Femmes, Icebug Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Örtendahl Team Military Fitness Elit Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Vilgot Vikström Tolered-Utby OL Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Mirva Moilanen Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Bernhardsson Orust boyz Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Fredrik Hallberg Skepplanda Herrar Två ryggar (7 km) 2
Sofia Melhus Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Kristoffer Rosén Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Joachim Svedberg Högsbo AIK Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Noah Svedberg Sävedalens AIK Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Susanna Holmstrand Askim Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Elin Mansson Ifk goteborg Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Erik Mansson Ifk goteborg Herrar Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Hemrik Dittmer Björkö loverunners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jarmo Havilehto Älvängen Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Isak Lindqvist Kungälv Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Ture Hjortbäck Sävedalens AIK Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Tilda Lindqvist Bohus IF Friidrott Flickor 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Clas Jinton Onsala Dream Team Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Leo Häyrinen Landvetter Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Mårten Sjöberg Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jenny von Sydow Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Ester Magnusson Majornas IK Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Sandra Wiklund Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Frans Magnusson Majornas IK Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Johan Skårbratt Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Hanna Nilsson Solvikingarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Jonas Rabe Gubbsen Laufclub Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Niklas Jönsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Stefan Westling Öjersjö Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Christopher Zimonyi Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Gunilla Kidmark FK Herkules Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Kristoffer Gramnaes Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Niklas Rydén Sisjön Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Karolina Skoglund Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Richard Dahl OK Alehof Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Maria Johansson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Camilla Carlsson Lyckeskolan Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Elin Björkman Mölndal outdoor Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Jenny Enwall Hisings Backa Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Frida Enwall Hisings Backa Flickor 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Gustav Enwall Hisings Backa Pojkar 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Kaj Lahti DRT Kungsbacka Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Dennis Suopanki Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Dennis Librell Fanuc Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anders Lilja Ik stern Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Vera Lindberg IFK Göteborg Flickor 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Wilma Librell Eriksberg Flickor 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Lisa Hamberg Layer 10 Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Viggo Solvestad Göteborg Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Theresia Höglund Lonesome Runners Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Thane Connolly Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Sofie Strömberg Matteus SI Norrköping Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Pringle Jonsered Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jimmy Carlsson IK Wilske Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johanna Ring Carlsson IK Wilske Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Karin Carlsson IK Wilske Flickor 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Nils Carlsson IK Wilske Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Johanna Waara Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anna Derkum Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Nilsson Fredrikfotare lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Marie Arnesson Galler IK Dran Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Annika Gustafsson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Bengt Göran Strid Runacademy IF Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Holst Lonesome Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Christine Wageborn Onsala Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Tobias Niklasson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
daniel eriksson Lynx Multisportteam/Nine Yards/Öjersjö Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Tony Norling Ik stern Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jesper Sandin Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
gustaf håkansson saab ab Herrar Fem ryggar (21 km) 2
John Nietfeld Raleigh, NC Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Lina Gröning Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Nils Aschan IK Stern / Nordic Wellness / Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Lennart Bengtsson Falkenbergs OK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Niklas Johansson IK Stern Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Karolina Wicén Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anders Johansson Pelagicore Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Eike Bausback Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Staffan Bengtsson Majorna Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Edvin Carlsson IK Wilske Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Magnus Andersson Luleå Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Hanna Hallberg Skepplanda Flickor 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Uma Kruse Een Ik Stern Flickor 9-10 år (födda 2007-2008) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Vitus Kruse Een Ik stern Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Kristoffer Johansson Clingo bygg och spring AB Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Tobias Undeland IFK Göteborg Pojkar 15-16 år (födda 2001-2002) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Ebbe Olsson Ljungblad Göteborg Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Dan Winnberg IK Trenne Ullared Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Niklaus Rey Nyköpings OK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Joar Sixt Hindås Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Alfred Backelin IFK Göteborg Pojkar 8 år (födda 2009 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
jens Blomqvist Mölnlycke Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sarah Hirschfeldt Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Therese Flor Tessan runners Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Mattias Ahnoff Tessan runners Herrar Två ryggar (7 km) 2
Lotta Notfjäll Lonesome Runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Hugo Gräsberg WSP Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Adam Augustsson WSP Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Lundblad OK Nackhe Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Ekberg Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Richard Nodesjö Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Lina Ahlström Ramböll Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Yubath Vocal Ramböll Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Sandberg Ramböll Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Axel Styrenius IkZenith Pojkar 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Anders Andersson DerArne LK Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Oskar Fridell Team Valor Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Peter Heurling Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Cecilia Thelin St1 Oilers Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Carl Siwers Kullavik Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anette Lerneryd Lerums Friidrott Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Pär Bohrarper Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Roland Gunnarsson Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anders Jandering Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Linda Asterling Göteborg Flickor 11-12 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Jonas Lindhe DRT Kungsbacka Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Karin Jogeland IK Ymer Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Per-Olof Petersson Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Glenn Zettervall Skoghall Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Camilla Engstrand Sävedalens AIK Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Roger Nord Aktivitus Sports Club Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Caroline Nord Askim Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Helena Kjeldsen Springklers Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Erik Bengtsson OK Skogsfalken Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Robert Johansson Landvetter Herrar Två ryggar (7 km) 1