Anmälda löpare

Kolla som din anmälan stämmer. Kontakta info@skatasryggar.se vid fel eller ändringar. Vid ändring tas en avgift på 100kr.

Vill du springa? Anmäl dig på anmälningssidan idag.

Anmälda till Skatåstrippeln

Skatås ryggar ingår i Skatåstrippeln där man springer längsta banan på de tre loppen Skatås ryggar, Skatås sjöar och Skatås mörkaste.

2-mannalag

Deltagare Deltagare 2 Lagnamn Tävlingsklass
Peter Muzinic Martin Sörberg Sörinic´ Herrar Skatåstrippeln 2-mannalag
Anna Lundberg Mikael Bengtsson FIS Mix Skatåstrippeln 2-mannalag
Hilda Sandström Adrian Gunnarsson HoA Mix Skatåstrippeln 2-mannalag
Simon Georgsson Daniel Thomasson schlätta Herrar Skatåstrippeln 2-mannalag
Alexander Olander Isabelle Larsson Team Rosen Mix Skatåstrippeln 2-mannalag
Åsa Rogenfelt Charlotte Lanfelt Los(t) Ingenjeros Damer Skatåstrippeln 2-mannalag
Robert Jarl Malva Jarl KRAMA Mix Skatåstrippeln 2-mannalag

Individuella klasser

Deltagare Förening/bostadsort/företag Tävlingsklass
Jakob Zevgren Nödinge Herrar Skatåstrippeln individuellt
Ursula Schwarz Solvikingarna Damer Skatåstrippeln individuellt
Mattias Kuosku Tuve Trailrun Herrar Skatåstrippeln individuellt
Sofia Pettersson IFK Göteborg Damer Skatåstrippeln individuellt
Ralph Peeker Triathlon Väst Herrar Skatåstrippeln individuellt
Andreas Westerlund Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Margita Trolleglim Göteborgs sim Damer Skatåstrippeln individuellt
Peter Eklund Skogsknopparna Herrar Skatåstrippeln individuellt
Fredric Gustafsson Team Nordic Trail Herrar Skatåstrippeln individuellt
Johan Zetterlund Masthugget Herrar Skatåstrippeln individuellt
Niklas Genchel Masthuggets BK Herrar Skatåstrippeln individuellt
Richard Celius Sweden Runners Herrar Skatåstrippeln individuellt
Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Skatåstrippeln individuellt
Torben Ferm Torslanda Herrar Skatåstrippeln individuellt
Mattias Lysell Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Niklas Gustafsson Mr Bear Family Groomin Co Herrar Skatåstrippeln individuellt
Patrik Mattsson Vagnhallen Crossfit Herrar Skatåstrippeln individuellt
Peter Davidssom Masthuggets BK Herrar Skatåstrippeln individuellt
Anders Nilsson Johanneberg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Carl Johan Magnusson Umara Sports Club Herrar Skatåstrippeln individuellt
Emma Broberg Savage Västra Frölunda Damer Skatåstrippeln individuellt
Marcus Ahlström Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Pernilla Irewährn Uddevalla Sim Damer Skatåstrippeln individuellt
Andreas Lamton Ambitiösa men Värdelösa (AmV) Herrar Skatåstrippeln individuellt
Ing-Marie Fyhr Mölndal Damer Skatåstrippeln individuellt
Mikael Bellander 40årskris Herrar Skatåstrippeln individuellt
Andreas Karlsson Mölndal Herrar Skatåstrippeln individuellt
Eva Klingnäs Lindome Damer Skatåstrippeln individuellt
Jakob Källstrand Westeros Trail Running Society Herrar Skatåstrippeln individuellt
David Bjurvald Gistedt Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Erik Rosell Gothia Marine AB Herrar Skatåstrippeln individuellt
Patrik Holmquist Kålltorp Herrar Skatåstrippeln individuellt
Daniel Malmhäll Triathlon Väst Herrar Skatåstrippeln individuellt
Lars Thorén Mölndal Outdoor Herrar Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)
Johan Landgren O2TRI Herrar Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)

Anmälda Skatås ryggar

Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Richard Persson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Thomas Karlsson HCK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Richard Hartvik Holmsund Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Christoffer Fredriksson Ulricehamn Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Hellberg Älvängen Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Magnus Bogstag Sundsvall Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Björn Pettersson Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Bo Nilsson Pipverksatn rc Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Malin Gutierrez Team Bunkern Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Ida Johansson Skövde Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Elsa Fischer Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Gilius Alvesta SOK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Sarah Tornberg Ormebäckens IF Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Lina Fabricius Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Isberg 338 Småland Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Jost Alingsås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Styrbjörn Johansson Lindome Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Linda Winberg Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Linda Mark Kålltorp Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Kristian Andersson GÖTEBORG Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Knudsen Henrik Bollebygd Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Krister Syrtén Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
sara gustavsson Tollered Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Frida Olsson Skogsglöd Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Sara Wahlberg Skogstokiga löpare Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Hans Ekstam Skogstokiga löpare Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anna Strandell Skogstokiga löpare Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Linda Olsson Skogstokiga löpare Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Sara Dahlberg Töringe Runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Andreas Bengtsson Töringe Runners Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Krisztina Feher Brännö Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Adam Lundmark Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Edvardsson Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Derkum Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Aversund Charlie Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Isak Tengnér Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ivar Tengnér Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lisa Andersson Tengnér Göteborg Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Gunnar Wijk Ik granit/aktivitus Herrar Fem ryggar (21 km) 1
John Camilleri Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Susanne Björkdahl Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Patrik Larses Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johan Persson Stockholm Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Marie Doverbo V Frölunda Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Daniel Berglund Västra Frölunda Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Joakim Bergh Lethman Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Morten Berntsen Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Martin Johansson Falkenbergs OK Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Jessica Starck Fysio nova Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Carl Starck Fysio nova Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Blomberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Matilda Creime Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Kim Kulstad Lomma Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Clara Tidare Partille Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Märta Månsson Kalmar RC Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Märta Månsson Kalmar RC Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Joakim Hansen Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Mats Björn Solvikingarna/Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Svalstrand Sea Kayak Billdal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Sjölander SKF Friluftsklubb Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Rikard Sjölander Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Magnus Erixon Mölndals AIK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Carl Erixon Mölndals AIK Pojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 1
Ulrika Hernvall Trollhättan Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Thomas Gustafsson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Fredrik Öhgren Upper Hill Running Club Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Johanna Nordmark Kungsbacka Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
John Gabrielsson Kungsbacka Herrar Två ryggar (7 km) 2
Ulf Klingnäs Lindome Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Anders Åkvist Team Nordic Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Carina Johansson Göteborg Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Johannes Jönler Kanschat Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Jakob Dahlberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Magnus Granath Trollhättan Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Angelica Karlsson Jönköping Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Michael Bachmann Trollhättan Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Olsson Lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Clas Jinton Team Nordic Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anders Daag Västra Tunhem Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Louise Hjelm Kava Crew Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Lisa Apell Lidköping Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Kullberg Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Mikael Fransson strokeride Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Martina strokeride Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
therese höjer farfarz Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Margareta Netz Trollhättans SOK Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Jerker Netz Trollhättans SOK Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 1
daniel Johansson Dark Trail Runners Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Frida Bjärred Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Bjärred Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Skarpsjö Kållered Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Linda Skarpsjö Kållered Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Oskar Davidsson Gbg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Johan Haglund Vegby Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Henrik Djerf Västra Frölunda Herrar Två ryggar (7 km) 1
Mattias Johansson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 1
Maja Skale Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jonas Sundberg Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Sandra Grönlund Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Hanna Järbel Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Maria Wängqvist Mölndal Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Emma Bjuvefors Lonesome Runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Sara Axblom Mölndal Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
HELENE LANDGREN TEAM BUNKERN Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Tobias Eriksson Borås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Helene Fredäng Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Emil Eriksson Alingsås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Käck Alingsås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johanna Olsson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Anna Suarez Bara Trail Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Johan Karlsson Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Helena Lalin Karlstad Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Mattias Lalin Karlstad Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Kristin Östling Alafors Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Mats Lundgren Göteborgs stigcyklister Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Andersson Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Melin Team Peo Thyrén Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Peter Nordqvist Lisebergs RC Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Frans Levin Huskvarna Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jacob Andersson Chickens of Mud Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Tyra Wingren Bergman Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Örjan Ahnoff Centrum OK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Carina Schwartz Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Caroline Urbach Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Malena Billeqvist Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Gustaf Bernström Flåklypa Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Erik Jonsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lina Jogeland IK Ymer Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Robin Nyqvist Team Nordic Trail THN Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Skyler Yochim Frölunda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Maria Börjesson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Mattias Johansson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Per Ahlström Landvetter Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Olof Peterson Malmö Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Axel Peterson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Katarina Hallerstedt S77 Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Karin Jogeland IK Ymer Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Signe Lundqvist Sjövalla FK Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Lundqvist Sjövalla FK Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Lena Runesson Ok Vivill Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Lars Runesson Ok Vivill Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Viktor Tyrberg Annekärr Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Lisa Engelke Forest Femmes Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Mårten Sjöberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ida Bengtson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Tommie Lindelöf SKF Friluftsklubb Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Robert Amaya SSAB Oxelösund Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Marie Vassiliadis Hogia Running Club Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Englund Team Bunkern Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
P-A Jakobsson Falkenbergs OK Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ansi Heinonen Lerum Andersvägen 80 Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Rimma Nyman Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Christian Fogelberg Omtanken Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Schleifstein Hovås Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Paula Lindblom Stenkullen Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Martin Engström Götebirg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johan Holmstrand Askim Herrar Två ryggar (7 km) 2
Susanna Holmstrand Askim Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Martin Hedberg Lonesome Runners Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
AnnCharlotte Hansdotter Espresso House Running Club Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Anneli Bohm Sävedalens AIK Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Niklas Petersson Västra Frölunda Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Xavier de Maupeou Göteborg Running Club Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Staffan Andrén Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Andreas Sjunnesson Myggenäs Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Fredrik Norell Majornas IK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Norell Majornas IK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jessica Wendel Innebandyklubben Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Jessica Wendel Innebandyklubben Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Kasper Bergvall Lonesome Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
JImmy Svenske Ljungby Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Peter Nilsson Ölmstad IS Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Linda Svenske Ljungby Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Sofia Nilsson Ölmstad IS Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Viggo Nilsson Ölmstad IS Pojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 1
Johan Lingsten Mölndal Outdoor IF Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Jonas Forsberg Mullvadarna Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Anderberg Gothenburg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Oscar Stenqvist SQ2G Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Tobias Hellblom Västerås Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Lars Stenqvist SQ2G Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Jessica Stenqvist SQ2G Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Karolina Peterson Klägghults ponnysällskap Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Malin Rubne Målsryd Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anders Pontén Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jenny Sandgren JennyDentAB Herrar Två ryggar (7 km) 2
Mikaela Lilleste Mölndal Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Victoria Björck Karlsson Höllviken Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Tove Brodin Fighter Muay Thai Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Lena Berglin göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Thomas Lindell Farsta Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jonas Lindvall Lindome Outdoors Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Caroline Andersson Dalsjöfors Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Tony Sågare Dalsjöfors Herrar Två ryggar (7 km) 2
Petra Larbring Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Daniel Löhr Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Carl-Johan Sävinger Kåhög Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Tina Sävinger Kåhög Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Alva Sävinger Kåhög Flickor 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Vida Sävinger Kåhög Flickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Aida Grebo Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Adam Cwejman Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ann-Sofie Hernvall Team Nordic Trail Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Robert Sandell Team Nordic Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Karin Jannerborn Team Nordic Trail Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Anne Lautala Team Bunkern Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Johan Landgren O2TRI Herrar Fem ryggar (21 km) 1
David Lycksander Alingsås Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ulf Andersson Team Nordic Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Iréne Andersson Team Nordic Trail Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Magnus Alinder MÖLNLYCKE Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Erik Hedén Eslöv Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Johansson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jeanette Kjellgren Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Kristoffer Pettersson Mölndsl Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Martin Silverborn Mölndal Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Göransson Uddevalla Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Robert Sahlberg Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anna Broberg Hovås Herrar Två ryggar (7 km) 1
Jonas Hultberg Lonesome Runners Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Josefin Skytt Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Andreas Bolger Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mona Faming Lödöse Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Jacobsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jeanette Bragde Mölndal Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Karolina Silverborn Mölndal Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Izabelle Brohed Bianca Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Zung Brohed Bianca Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Omar Arponen veganbjörnen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Apell Lidköping Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sandra Regnér GÖTEBORG Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Jakob Björnberg Asperö Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Toru Shingai IS Göta Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Rickard Rosell Skövde Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Daniel Bjelke amhults uppegård 39 42336 göteborg, SE Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Daniel Erixson Brand Club Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Clas Magnusson Gerrebacken Trail Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Nils Robertsson Ok Mark Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ann-Sofie Lönnberg Falkenberg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Johan Bowald Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Niklas Johansson Los Sangrias Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Niklas Johansson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Theres Andersson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Christian Andersson Mölndal Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anders Jakobsson Horsebay track&field Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Lukas Jakobsson Team Simcoachen Pojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 1
Robin Kindström Skephult Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Daniel Kindström Lilla Edet Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Victor Delmon Göteborg Pojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Elin Falck Linköping Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Karolina Werner Källström Tollered Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Karin Jacobson Forest Femmes Kullavik Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Juhani Lauronen Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
allan kanyenda High-Five Trotters Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Maria Persdotter Runacademy IF Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Åsa Sandström Hovås Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Lotta Jensen Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Carsten Jensen Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 1
Per Olof Arnås DRT Kungsbacka Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Erik Myhrberg Livebeforeyoudie / Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Marcus Collby Team Collby Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Malin Toreskog Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Nathalie Carlsson Mölnlycke Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Bengt Jansson Hogia Running Club Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Roger Torstensson Fåle OCR Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Felix Schleifstein Hovås Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Isak Nordin Umara Sportsclub Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Peter Powell Partille Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Josefin Pauli Sollentuna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Ingibjörg Sigurdardottir Sävedalen Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Ana Rufino Sävedalen Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Hulda Winnes SOWA Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Göran Davidsson Göteborg Running Club Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Caroline Bylin Lonesome Runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Sofia Eriksson Team Bunkern Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Tina Båth Team Bunkern Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Helena Elfstigen Team Bunkern Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Susanne Svanberg Team Bunkern Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Ödman Team Nordic Trail Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Anna Hedenrud Västra Frölunda Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
David Kjellin Västra Frölunda Herrar Två ryggar (7 km) 2
Georg Hallingström Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Mikael Collby Lerum Herrar Två ryggar (7 km) 2
Hans Sjöstrand GÖTEBORG Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Simon Svederberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Nicklas Rubne Ljunggren MÅLSRYD Herrar Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Rubne Länghem Herrar Två ryggar (7 km) 2
Ann-Charlotte Rubne Länghem Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Tor Strömland Västra Frölunda Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Petra Smalström Team Bunkern Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Mikael Funkqvist Modern Ekonomi Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Annika Langborg Weinmann AstraZeneca IF Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Andreas Anderberg Sebbens Vänner Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Martin Andersson NEVS Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Andersson Trollhättan Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Stina Hemdal Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Monica Johansson Lonesome runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Tomas Zorjan Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Peter Hohlfält Björkö Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sofia Eithun Rönning Österängen Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Annika Johanson Lonesome Runners Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Anna Hermansson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Filip Wängqvist Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Svante Lundgren Solvikingarna Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Bohl Lonesome Runners Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Per Rikner Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Robin Hansson Gpif Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Björn Svensson GPIF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Tomas Lindh Solvikingarna Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Thomas Pantzar Acorn Technology Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mattias Josefsson Holsljunga Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Lind Örgryte Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Carl-Magnus Häger Gothenburg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ambra Dreos Gothenburg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Sebastian Hellström Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sophie Hulling Kvillebäcken Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Niklas Lange Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Markus Thalin Pacemakers Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Matthias Pernerstorfer Pacemakers Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Pontus Axblom Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kajsa Winnes Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Villysson Pacemakers Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Simon Skåreby Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Mari Bengtsson Fock Vänersborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Monika Ståhl Vänersborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Josefine Bergenland Atletakademin Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Erik Ryberg Kåhög Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Annika Lundin Danderyd Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Helena Jakobsson Larsson Pacemakers Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jonathan Ahlstedt Pacemakers Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Mya Johnnyson Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Malin Präntare Bergslöparna Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Nicklas Hult Bergslöparna/Triathlon Väst Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Ohldin Candy Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ulf Nässlander Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Erik Hulthen Mölndal Outdoor IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jenny Gunnarsson Västra Frölunda Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Malin Frykman Stenungsund Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Mikael Olsson Mölndal Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Ulrika skoglund TORESTORP Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Magnus Gustavsson Sundshult Herrar Två ryggar (7 km) 2
Anders Karlsson Falkenberg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jonas Wedenbrant Böljan Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Linda Dahl Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Tarja Timonen Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Alice Dahl Kleeman Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Emma Dahl Kleeman Göteborg Flickor 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Richard Meurk GÖTEBORG Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elinor Carlsson Lundsbrunn Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Sofia Pureber Bollebygd Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Gustav Östling Ok Skogshjortarna Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Albin Östling Ok Skogshjortarna Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Maria Göthberg Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Cecilia Rossiello Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Sarah Grüner Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Therese Bergling Mölndals AIK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Jonas Claudelin Mölnlycke Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Camilla Kozelka Trollhättan Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Linda Henriksson Olofstorp Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Nicklas Eriksson Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ellinor Meurk Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Klara Holmgård Kils OK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Malin Peterson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Jesper Johannisson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Carina Cametorn Spring i Önnered Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Lange SOK-Knallen Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Thore Larsson Tupp Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Magnus Lenasson Solvina Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Daniel Brobäck Ingared Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Victor Martinsson Lindome Herrar Två ryggar (7 km) 2
Daniel Hermansson Mojje Moccasin Runners Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Erik Hansson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Rasmus Jönsson Brännö Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sebastian Blomdell Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sebastian Blomdell Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Ylva Lilja Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Johan Rosengren Tuvelund Media House Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Linus Wiklander Boid AB Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Viktor Fjälling Gamlestaden Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Daniel Olsson Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lisandro Cornejo Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Måns Pihlsgård Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Linda Karlsson Partille Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jerry Persson Nostalgimuseum Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Adam Rosenhöjd Lonesome Runners Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Olof Lundgren Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Tove Sjögren Mölndal Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Katrín Jónsdóttir Gothenburg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Hulda Jónsdóttir Köbenhamn Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Ingemar Carlsson Sävedalens AIK Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Andersson Lucky Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Sebastian Odström Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lars Larsson Lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Karin Larsson LERUM Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Otto Bergström Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Karl Lundgren TTH Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Kurt Roger Andersen FK Snapphanarna Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
elisabeth andersen FK Snapphanarna Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Johanna Timar göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Johanna Timar göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Nils Ekman GE Healthcare Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Maciej Doktorowicz GE Healthcare Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Anna Hilmersson KULLAVIK Flickor 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 1
Louise Ulfstad Floda Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Josefin Andersson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Charlotte Jonsson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anette Bernhed Härryda Kommun Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Catrin Enstedt Malmö Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Hans Englander Lindome Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
therese holmberg skärhamn Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Ulf Kokinsky IFK Göteborg Orientering Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Linus Carlsson Kokinsky IFK Göteborg Orientering Pojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Oscar Oliva Torstensson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Haydn Lewis GE Healthcare Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Ljung Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Karin Wästlund Tollered Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Therese Hansson Gråbo Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Michael Björnberg Kärna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
David Gustafsson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Anders Åsgärde Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Seppo Korkeaniemi SKF Friluftsklubb Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Per Winberg Coeli Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Martin Fahlström Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Daniel Högberg TTH Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Johan Fahlström Västra Frölunda Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Agne Ask - Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Karin Andersson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Anna Ask Vinslöv Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Ask Vinslöv Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Hans Ask Vinslöv Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Tobias Lindberg Kungälv Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Axel Kinell Sandvik Västberga Pf Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Josefine Petersson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Evelina Ericsdotter Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Schöndell Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elin Siira Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Margareta Stålnacke Kiruna Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Lisen Wingren Bergman Stockholm Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Johan Högmo Atlas Copco IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
thomas Winberg Bollebygd Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Emanuele Mazzanti Mölnlycke Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Diana Neumann GÖTEBORG Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Erik Bäckman Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Mattias Klingberg Sävedalen Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Åsa Hansson Tullinge Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Ulrika Munkby VÄSTRA FRÖLUNDA Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Thomas Fridner Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Annelie Wengström Floda Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Mathias Etéus V. Frölunda Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Kaestner Halmstadtriathleterna Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Emma-Kara Nilsson Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Otto Vilhelmsson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anton Magnusson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Odd Hallenberg Ryggplus AB Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Emma Hallenberg Ryggplus AB Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Maria Fager Tyresö Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Fredrik Edin Guided Heroes Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Von Ehrenheim Team Cool Runnings Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johanna Karlsson Sävedalen Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Thomas Skåreby Kungälv Herrar Två ryggar (7 km) 1
Jonathan Mathiasson Lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Partha Mukherjee Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Cristoffer Andersson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Martin Jönsson Varberg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anders Persson Borås Skidlöparklubb Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Paula Persson Borås Skidlöparklubb Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Emelie Persson Borås Skidlöparklubb Flickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Oskar Svensson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Emil Friedman Kustbevakningens IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Maria Davidson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Nicole Elliott Gothenburg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Kristian Gimring Mölnlycke Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Emil Gimring Mölnlycke Herrar Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Jenny Lövsund Torslanda Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Emil Jaddini Bohus Herrar Två ryggar (7 km) 1
Ola Hafström Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Liselotte Lundstedt Norra Djurgårdsstaden Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Ulf Hylander Nyköping Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Claes Andersson Falkenbergs OK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Trillelv Varberg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anders Ivarsson Ulricehamns Triathleter Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Marcus Team Mupparna Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Anders Johansson Utby Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ulrika Granfors DRT Kungsbacka Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Peter Haknert Västra Bodarna Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Claes Svensson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mirja Marcher Mölnlycke Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Ylva Magnusson Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Anders Thenor Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Thenor Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Hans Andersson Strinning Uddevalla OK Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Andreas Lundblad Falkenberg Allstars Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Johan Barne Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Markus Lundqvist Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Charlotta Edelswärd Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Jennie Selberg Solvikingarna Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Jonas Martin Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Andreas Niklasson Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Edvard Olsson Rörmyren Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Mirja Färnstrand Forrest Femmes Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Emy Thorén Solvikingarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Jessicka Dahlsjö Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Caroline Norin Forest Femmes Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Johan Sandström Squeed Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Erland Caceres Fuerza Mapuche Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Anders Olsson Billdal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Elisabeth Kybjär Forest Femme Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Helene Sackari Forest Femmes Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Magnus Blomquist Torslanda Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Joanna Johansson Team Nordic Trail Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Andreas Blomberg Sekatörerna Herrar Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Jonasson Lonesome Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Filip Majewski CrossFit Göta Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Magnus Andersson Borås Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Ulrika Lundback Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Nordberg Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Helena Bengtsson Sävedalens AIK Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Jesper Nihlén Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Tobias Bengtsson Varberg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Tomas Roos Partille Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Erik Michaëlsson Majornas IK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Jens Nord Atletakademin Herrar Två ryggar (7 km) 2
Johanna Tornvall Michaëlsson Majornas IK Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mattias Tallian MATAL Engineering Herrar Fem ryggar (21 km) 2
John Andén tsträning.se Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Markus Andersson MATAL Engineering Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Joakim Axelsson Söderåsen FK Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Therese Axelsson Söderåsen FK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Malin Östling GU Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Peter Johannesson Dalen KFF Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Johan Téenhäll Grundia AB Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Laura Harjunen Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Markus Anderberg Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 1
Patrik Chronzell Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Håkan Hagman DRT Kungsbacka Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Petra Elwmar Wigelius Team Kungälv IS Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Mattias Wigelius Team Kungälv Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Katharina Hansson Högsäter Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Louise Larsson Vårgårda Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Josefin Åkesson Jonsered Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Ståhlbåge Kålltorp Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Ulf Andersson DALSTORP Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Johanna Högberg Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Tim Björkman Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Emelie Erdtman Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Petra Järevik Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Krister Broo Lindome outdoors Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sara Gäwerth Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Johan Sandberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Magnus Dahl Limmared Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Martina Dahl Limmared Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Arvid Boson Västra Frölunda Pojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Jonathan Köre Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Erik Westh Johannebergs IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sören Strand IFK Skövde Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Carina Carlsson RunAcademy Kungsbacka Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Ulrika Grönérus Majornas IK Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Judit Markhede Majornas IK Flickor 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Henrik Markhede Majornas IK Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 1
Christian Steingrüber Styrsö BK Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Ibrahim Bakirci Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lisa Wreeby Sävedalens AIK Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Anton Kopfinger Pagero Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Marcus Andersson Värnamopolisens sportklubb Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Magnus Persson Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lena Andersson Härryda kommun Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Anna Olsson Torslanda Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Reb Molin Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Martina Larsson Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Ulrika Wendt Tyréns Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Mikael Falk BSIF Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Thomas Bergdahl DRT Kungsbacka Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Björn Persson Tidaholm Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Philip Bendiksen Falkenberg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ulrika Hindberg Sophiahemmet Rehab Center Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Arild Bendiksen Falkenberg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Hanna Dixon Kassman Forest femmes Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Patrik Ekstrand Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Arvidsson Öjersjö Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Angelica Andersson Tidaholm Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Carl-Johan Johansson DRT Kungsbacka Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Matilda Johansson Härryda kommun Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Maria Bengtsson FK Snapphanarna Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Mikael Bollvik Nödinge Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johanna Rönnqvist Ok löftan Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Martin Olofsson Spånga City Runnerz Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Niclas Karlsson Borås Herrar Två ryggar (7 km) 2
Alexander Sideby Huttla Kvarn IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anna Nelvig Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Agneta Samuelsson Proletären FF Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Isabelle Sideby Sävedelens AIK Flickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 1
Olivia Sideby Huttla Kvarn IF Flickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 1
david kothe göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Elin Landfors Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Marcus Frantzén Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Adrian Skiöld Borås SK Pojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år) 2
Christina Carlsson Höviksnäs Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Andreas Lundén Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Carl Persson Landskrona Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Mats Svanberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Malin Schedwin Kjula IF Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Gustav Berggren Kjula if Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Ingrid Skiöld Borås SK Flickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Ola Samuelsson OCR Team Råda Glas Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Sigurd SOK Knallen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Caroline Mjärdner Askim Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anna Darelius Hisingsbacka Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Roger Mjärdner Göteborgs CK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Berger Askim Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Svensson Sävedalen Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Yvonne Nilsson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Frida Barrett HKIF Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Andreas Lundgren Peab if Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ida Alainentalo Peab if Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Lina Tengblad Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Joachim Rietz Team Nordic Trail Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Marielouise Östlund Göteborg Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Therese Johansson Aktivitus Sports Club Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Jan Mårtensson Lonesome Runners Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Erik Forsmyr GÖTEBORG Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
David Tingdahl Goingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Robin Stålbro Umara Karlstad Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Åke Bengtsson FK Snapphanarna Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Hans Rosén IF Kville Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Sofia Rosén IF Kville Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Viktor Nyman Tyréns Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Marcus Vahlström IK Göpa Herrar Två ryggar (7 km) 2
Rebecka Vahlström Varberg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
maria claesson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Mathilda Möller Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jakob Wargelius Varberg Herrar Två ryggar (7 km) 1
Nicolas GRELLETY Trélissac Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Edvin Sonedahl OK Landehof Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Emma Wallin Stenungsund Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Emma Jakobsson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Magali Daems Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Liv Törnqvist Sävedalen Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Mattias Berglund Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Cliff Daems Antwerpen Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Susanne Dalenbäck Göteborg Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Mattias Lundgren MÖLNDAL Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Julia Samuelsson Mölndal Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Johan Moreno Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jens Lundgren Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Christian Strömberg Älvängen Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Neil Clark Härryda Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Magnus Fahlgren Kvänums if Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Gudmundsson OK Landehof Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Jakob Gudmundsson OK Landehof Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Lukas Gudmundsson OK Landehof Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Vilmer Gudmundsson OK Landehof Pojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 1
Mathias Nirvander Umara Sports Club Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Ström Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Oleander Lindome Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Simon Larsson UMARA Sports Club Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Fredrik Andersson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Filip Berntsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jenny Rönnqvist Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Karl Brosved GÖTEBORG Pojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Mats Lundgren Norconsult/GSC Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Johanna Widarsson Norbeck Forest Femmes Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Albin Lindmark Chalmers Herrar Två ryggar (7 km) 2
Andreas Falkovén Västra Frölunda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Viktor Almerskär Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Marie Törnquist Sävedalen Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Morten strinnholm Ytterby Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Manfred strinnholm KAIK Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Vilgot Vikström Tolered Utby OL Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Love Vikström Tolered Utby OL Pojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 1
Jens Persson Ystads IF Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Joel Rozada The Techno Creatives Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Alvin Strinnholm Kungälvs BMK Pojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Frej Johansson Sjömarken Herrar Två ryggar (7 km) 1
Stephan Johansson Sjömarken Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 1
Sofia Hjortmo If Kville Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Jessica Ekberg Tyréns Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Elin Björkman Tyréns Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Johannna Ljungdahl Tyréns Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Stefan Strömquist Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mats-Olof Eriksson Bromma Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Rydell Olofstorp Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Andreas Yngvesson Los Sangrias Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Helene Kristoffersson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Linda Ulander Goteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Samuel Wilck Angered idrottsälskap Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Jonatan Andersson Falkenbergs OK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Olle Roos IFK Göteborg orientering Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Hedda Roos IFK Göteborg Orientering Flickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Sofia Andersson Centrum OK Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Stefan Axelsson Team Axelsson Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Carl Axelsson Team Axelsson Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Gustaf Axelsson Team Axelsson Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Olle Rosén IFK Göteborg Pojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Fredrik Sterky Mölndal Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Minna Gruvefeldt IFK Göteborg Orientering Flickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Robbin Kantarp Finspångs AIK Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Thomas Grønning Halden Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Ludwig Schadewitz Göteborg Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Jacob Vikström Tolered Utby OL Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Thomson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lukas Erdalen IFK Göteborg Orientering Pojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
David Erdalen IFK Göteborg Orientering Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Mikael Carolusson Hisings kärra Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Gunilla Persson Tomelilla Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Signe Hördegårdh IFK Göteborg orientering Flickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Anki Wiklund HISINGS KÄRRA Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Elsie Hördegårdh IFK Göteborg orientering Flickor 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Ebba Kopka IFK Göteborg Orientering Flickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Ida Kopka IFK Göteborg orientering Flickor 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Julia Rose’n Bravura Sports Club Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Emil Stomberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Annica Ström Trollhättan Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anders Fogelberg Mölnlycke Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Roland Granat Alingsås Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Markus Saarijärvi Bohus Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Roland Stenz München Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Isak Evergreen Lsok Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Anton Mattsson Göteborg Herrar Två ryggar (7 km) 2
Marie Hagström Bollebygd Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Mathias Gustafsson Haga Taekwondo Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Damien Boutigny Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Jonathan Jansson MAD Lads Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Carolina Johansson Högsbo AIK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Petter Yttring Bollebygd Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sara Dahlberg Töringe Runners Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Sara San Pedro Lonesome Runners Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Adam Olsson Olofström Herrar Två ryggar (7 km) 1
Oliver Reznik Gnesta Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sven Ohde Umara Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Stefan Karlsson Sparsör Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Hugo Karlsson Sparsörs AIK Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Sebastian Lindroos Squeed Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sverre Engström Borås GIF Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Anna Berger Öxabäck VIK Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Nina Bråten Lonesome Runners Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
henrik Andersson Jönköping Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Björn Klingnäs LINDOME Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Marie Fredriksson Öjersjö Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Viktor Byhr THE OCR GYM Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kristian Olofsson Hestra IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Göran Hjärtfors Lonsoame Runners Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Thomas Björkegren Falkenbergs RR Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Lise-Lotte Strandberg Floda Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 1
Maria Stålhammar Mölndal Herrar Två ryggar (7 km) 2
Måns Ekelund Torslanda Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 1
Catrine Johansson Varberg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Jesper Pehrsson Falkenberg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anna Wallin Göteborg-Majorna OK Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Anders Kantola qouloir Herrar Två ryggar (7 km) 2
Anton Hermansson IK Ymer Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Jonatan Pålsson Sävedalen Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Patrik Lindegårdh Tolered-Utby OL Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ulrika Fosser Ik Stern Skärhamn Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Andreas Nilsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Henrik Borisch Bunkern Kärra Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Andy Beck #runharddackel Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Sabine Beck #runharddackel Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Linda Emanuelsson GranPrix Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Marcus Lindgren GranPrix Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Kajsa Lannemyr GranPrix Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Anita Holmberg APIF Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Amy Björkqvist APIF Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Tommie Eriksson Lindome Herrar Två ryggar (7 km) 2
Fredrik Nilsson Lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Linda Hooper Torslanda Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Danny Antivalidis Gothenburg, Västra Frölunda Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Sofia Landälv Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Viktor Hauge Ytterby Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Cecilia Berne Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Amanda Berne Göteborg Flickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Alfred Johansson Crossfit Skövde Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Valter Gerle IFK Göteborg orientering Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Anna Zachrisson Zäta Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Oskar Zachrisson Zäta Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Magnusson Laholms IF Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Nils Andreasson IFK Göteborg Orientering Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Fredrik Andreasson Triathlon väst Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Juan Pablo Ortiz Alingsås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Karin Hövik Mölndal Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Benedikt Daníelsson Mölndal Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Jon Ingvar Eythorsson Mölndal Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Elísa Danielsdóttir Mölndal Flickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Elias Eythorsson Mölndal Pojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 2
Mattias Biörs IK Ymer Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Petra Lavås Kungsbacka Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Stefan Gustafsson Kungsbacka Herrar Två ryggar (7 km) 1
Egoi Sanchez Basualdo Kville Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Jonas Olsson IK Värmlandsgatan Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Joakim Larsson CL-AS Smide&Fastighetsservice AB Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Petra Kusche Team Brunbergs Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Sandra Grönbeck Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Frode Andresen Supersmurf Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Anders Billström Orinto Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Joacim Hultman Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Catharina Essén Essity Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Erik Coelingh Kilanda-Torp Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Tor Joki Partille Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Martin Billström Dewalt Herrar Fem ryggar (21 km) 1
C-G Svantesson Spinkyrocky Running & Ski Club Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Anders Dahlber Myggenäs Runners Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Fredrik Dyrkell Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Carl Tammjärv Sparsörs AIK Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Divus Gustavsson THEOCRGYM Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Lisa Petersson IFK Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Anders Svensson Skf Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Maria Dellming Partille Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Fredrik Andresen Bokio Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Per Tillenius Sävedalen Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Jenny Hedborn Stenungsund Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Johan Lundberg Sävedalen Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Therese Sjöblom Sok knallen Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Lotta Hallenberg wallin Lerum Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Sofia Melhus Mölndal Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Johanna Hagström Ulricehamns IF Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Therese Wallberg fjärås Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Fredrik Karlsson Arvika Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Benjamin Lyngfelt Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Richard Tengström Främmestads IK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Matilda Tengström Främmestads IK Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Daniel Persson Borås Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Kristofer Nordell Apex Kalmar IF Herrar Två ryggar (7 km) 1
Sharam Tristan Alborz Vagnhallen Crossfit Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Daniel Stopp Bokio Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Gunilla Hurtig Ljungskile Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
magnus larsson ljungskile Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Gustav Asp IFK Göteborg orientering Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Fredrik Hellström Navåsens FK Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Linn Melhus Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Jonas Franzén Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Arvid Jernqvist IK Stern Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Mikael Crafoord Vaggeryd Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ulrika Sjöbom Kärna Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Johanna Johansson IF Rigor Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Håkan Johansson Kungsbacka Herrar Två ryggar (7 km) 1
Bella Wennbom Ullevi FK Flickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Alva Wennbom Ullevi FK Flickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Claes Molin Västra frölunda Herrar Två ryggar (7 km) 1
Nelly Linneheden Öja Blomberg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
mats kaneby kungsbacka Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Edvin Norling Aktivitus Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Martin Hadartz Mölndal Herrar Två ryggar (7 km) 2
Per Ola Fuxin Askim Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Aurore Sarret Askim Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Erik Olsson FK Åsen Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Mats Olsson FK Åsen Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Helen Freyschuss DRT Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Emma Chabanne Partille Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Clement Sarret Askim Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Leif Johansson Åsa Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Medhane Tumzghi Lerum friidrott Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Hanne Larssen Västra Frölunda Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Julien Chabanne Partille Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Amanda Zanders Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Neyla Rojas Deutschland Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Staffan Sjöberg Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Andreas Wikström Stångenäs AIS Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Nathalie Svedberg Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Daniel Medina Cardona Deutschland Herrar Två ryggar (7 km) 2
Christian Nygård Fjärås Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Isak Eriksson Solvikingarna Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Thom Birkeland Sävedalen Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Per Weidenmo Lerum Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Linda Sjödell Västra Frölunda Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Mattias Andersson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Ola Leire GMOK Pojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Jonas Leire GMOK Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Lena Trillelv Falkenberg Allstars /Salomon Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Bengt Strid Runacademy IF Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Niclas Grimmer GOAT Herrar Fem ryggar (21 km) 2
David Samuelsson FRÖSÖN Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Roland Olsson Sävedalen Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 2
Odd Bjune Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Boris Estrada GÖTEBORG Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Karin Larsson Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Peter Lindquist Trailpeter.se Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Anna Karin Rose Lund Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Christer Kilersjö Onsala Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Helene Linder Onsala Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km) 2
Wilson Algebäck Varbergs MTB Pojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år) 1
Fredrik Bakkman Team Icebug / IFK Göteborg Orientering Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anna Thorén Öjersjö Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Lars Thorén Mölndal Outdoor Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Nicklas Sundell OK Landehof Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Melker Tillenius Sävedalen Herrar Två ryggar (7 km) 1
Anna Sundell Mölndal Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Fabian Berntsson Sävedalens AIK Herrar Två ryggar (7 km) 1
Troy Strike Mölndal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Mette Broegaard Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Anna Lindqvist Göteborg Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Emelie Boom ESS Group Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
anna maria erixson Linköping Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Lisa Söderberg Rödöns SK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
John Gruvefeldt Guldhedens IK Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Malin Holmberg GMOK Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Carl Ternstedt Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Anna Gustafsson Göteborg Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Johan Ekberg Torslanda Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Sofie Andersson Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Hans Ericsson Billdal Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 2
Ola Vaagaasar Instek rep. av caravan elektronik Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Marita Eriksson KARLSTAD Kvinnor Fem ryggar (21 km) 2
Peter Ahre Hovås Herrar Fyra ryggar (14 km) 2
Edwin Ahre Hovås Pojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Thomas Rundqvist IF Rigor Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Johan Axelsson Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Clas Svedbom Torslanda Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Allen Hile Billdal Herrar 45+ Fem ryggar (21 km) 1
Jonas André Surte Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Sofia Asplund Ok Norrvirdarna Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Kristian Andersson Falkenberg Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Wilhelm Ceder Torslanda Pojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år) 2
Peter Sjögren Göteborg Herrar 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Lennart Andersson Göteborg Herrar 45+ Två ryggar (7 km) 1
Andrea Ahnmark AstraZeneca IF Kvinnor 45+ Fem ryggar (21 km) 2
Josefin Tornberg Borås Kvinnor Två ryggar (7 km) 2
Anton Franker SS Tumlaren Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Thomas Pouzette SS Tumlaren Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Emelie Boom Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Edgar Lilienberg Göreborg Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Ruben Mehra Stockholm Herrar Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Sara Örtendahl Billdal Flickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 2
Sara Johansson Billdal Kvinnor Två ryggar (7 km) 1
Helari Nakus Göteborg Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Magnus Larsson Team Two Herrar Två ryggar (7 km) 2
Per Marcher Mölnlycke Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Johan Larsson Uddevlla Herrar Fem ryggar (21 km) 1
Lovisa Malmström Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 2
Henrik Granberg Göteborg Herrar Fem ryggar (21 km) 2
Ulf Klingnäs Lindome Herrar Fyra ryggar (14 km) 1
Noah Svedberg Sävedalens AIK Pojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år) 1
Ulrika Bergbrant Göteborg Kvinnor Fyra ryggar (14 km) 1
Inger Bergström Askim Kvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km) 1
Maja Falk Ulricehamns OK Kvinnor Fem ryggar (21 km) 1
Niklas Frejd Träslövsläge Herrar Fyra ryggar (14 km) 1