Anmälda löpare

Kolla som din anmälan stämmer. Kontakta info@skatasryggar.se vid fel eller ändringar. Vid ändring tas en avgift på 100kr.

Vill du springa? Anmäl dig på anmälningssidan idag.

Anmälda till Skatåstrippeln

Skatås ryggar ingår i Skatåstrippeln där man springer längsta banan på de tre loppen Skatås ryggar, Skatås sjöar och Skatås mörkaste.

2-mannalag

DeltagareDeltagare 2LagnamnTävlingsklass
Peter MuzinicMartin SörbergSörinic´Herrar Skatåstrippeln 2-mannalag
Anna LundbergMikael BengtssonFISMix Skatåstrippeln 2-mannalag
Hilda SandströmAdrian GunnarssonHoAMix Skatåstrippeln 2-mannalag
Simon GeorgssonDaniel ThomassonschlättaHerrar Skatåstrippeln 2-mannalag
Alexander OlanderIsabelle LarssonTeam RosenMix Skatåstrippeln 2-mannalag
Åsa RogenfeltCharlotte LanfeltLos(t) IngenjerosDamer Skatåstrippeln 2-mannalag
Robert JarlMalva JarlKRAMAMix Skatåstrippeln 2-mannalag

Individuella klasser

DeltagareFörening/bostadsort/företagTävlingsklass
Jakob ZevgrenNödingeHerrar Skatåstrippeln individuellt
Ursula SchwarzSolvikingarnaDamer Skatåstrippeln individuellt
Mattias KuoskuTuve TrailrunHerrar Skatåstrippeln individuellt
Sofia PetterssonIFK GöteborgDamer Skatåstrippeln individuellt
Ralph PeekerTriathlon VästHerrar Skatåstrippeln individuellt
Andreas WesterlundGöteborgHerrar Skatåstrippeln individuellt
Margita TrolleglimGöteborgs simDamer Skatåstrippeln individuellt
Peter EklundSkogsknopparnaHerrar Skatåstrippeln individuellt
Fredric GustafssonTeam Nordic TrailHerrar Skatåstrippeln individuellt
Johan ZetterlundMasthuggetHerrar Skatåstrippeln individuellt
Niklas GenchelMasthuggets BKHerrar Skatåstrippeln individuellt
Richard CeliusSweden RunnersHerrar Skatåstrippeln individuellt
Thor WahlbergSolvikingarnaHerrar Skatåstrippeln individuellt
Torben FermTorslandaHerrar Skatåstrippeln individuellt
Mattias LysellGöteborgHerrar Skatåstrippeln individuellt
Niklas GustafssonMr Bear Family Groomin CoHerrar Skatåstrippeln individuellt
Patrik MattssonVagnhallen CrossfitHerrar Skatåstrippeln individuellt
Peter DavidssomMasthuggets BKHerrar Skatåstrippeln individuellt
Anders NilssonJohannebergHerrar Skatåstrippeln individuellt
Carl Johan MagnussonUmara Sports ClubHerrar Skatåstrippeln individuellt
Emma Broberg SavageVästra FrölundaDamer Skatåstrippeln individuellt
Marcus AhlströmGöteborgHerrar Skatåstrippeln individuellt
Pernilla IrewährnUddevalla SimDamer Skatåstrippeln individuellt
Andreas LamtonAmbitiösa men Värdelösa (AmV)Herrar Skatåstrippeln individuellt
Ing-Marie FyhrMölndalDamer Skatåstrippeln individuellt
Mikael Bellander40årskrisHerrar Skatåstrippeln individuellt
Andreas KarlssonMölndalHerrar Skatåstrippeln individuellt
Eva KlingnäsLindomeDamer Skatåstrippeln individuellt
Jakob KällstrandWesteros Trail Running SocietyHerrar Skatåstrippeln individuellt
David Bjurvald GistedtGöteborgHerrar Skatåstrippeln individuellt
Erik RosellGothia Marine ABHerrar Skatåstrippeln individuellt
Patrik HolmquistKålltorpHerrar Skatåstrippeln individuellt
Daniel MalmhällTriathlon VästHerrar Skatåstrippeln individuellt
Lars ThorénMölndal OutdoorHerrar Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)
Johan LandgrenO2TRIHerrar Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)
Sarah VyckemansMölndalDamer Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)

Deltagare som anmält sig på tävlingarna separat

Åsa Sandtröm, Hovås

Anmälda Skatås ryggar

DeltagareKlubb / företag / bostadsortTävlingsklassStartgrupp
Richard PerssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Thomas KarlssonHCKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Richard HartvikHolmsundHerrar Fem ryggar (21 km)1
Christoffer FredrikssonUlricehamnHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik HellbergÄlvängenHerrar Fem ryggar (21 km)2
Magnus BogstagSundsvallHerrar Fem ryggar (21 km)2
Björn PetterssonTeam Nordic TrailHerrar Fem ryggar (21 km)2
Bo NilssonPipverksatn rcHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Malin GutierrezTeam BunkernKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Ida JohanssonSkövdeKvinnor Två ryggar (7 km)2
Elsa FischerGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Anna GiliusAlvesta SOKKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Sarah TornbergOrmebäckens IFKvinnor Två ryggar (7 km)2
Lina FabriciusGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Fredrik Isberg338 SmålandHerrar Fem ryggar (21 km)2
Anders JostAlingsåsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Styrbjörn JohanssonLindomeHerrar Fem ryggar (21 km)1
Linda WinbergGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Linda MarkKålltorpKvinnor Två ryggar (7 km)1
Kristian AnderssonGÖTEBORGHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Knudsen HenrikBollebygdHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Krister SyrténMölndalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
sara gustavssonTolleredKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Frida OlssonSkogsglödKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Sara WahlbergSkogstokiga löpareKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Hans EkstamSkogstokiga löpareHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anna StrandellSkogstokiga löpareKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Linda OlssonSkogstokiga löpareKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Sara DahlbergTöringe RunnersKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Andreas BengtssonTöringe RunnersHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Krisztina FeherBrännöKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Adam LundmarkGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Mikael EdvardssonGöteborgHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Anna DerkumGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Aversund CharlieGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Isak TengnérGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ivar TengnérGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lisa Andersson TengnérGöteborgKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Gunnar WijkIk granit/aktivitusHerrar Fem ryggar (21 km)1
John CamilleriGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Susanne BjörkdahlGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Patrik LarsesGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Johan PerssonStockholmHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Marie DoverboV FrölundaKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Daniel BerglundVästra FrölundaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Joakim Bergh LethmanGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Morten BerntsenGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Martin JohanssonFalkenbergs OKHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Jessica StarckFysio novaKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Carl StarckFysio novaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Johan BlombergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Matilda CreimeGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Kim KulstadLommaKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Clara TidarePartilleKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Märta MånssonKalmar RCKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Märta MånssonKalmar RCKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Joakim HansenGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)2
Mats BjörnSolvikingarna/GöteborgHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Mikael SvalstrandSea Kayak BilldalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Fredrik SjölanderSKF FriluftsklubbHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Rikard SjölanderGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Magnus ErixonMölndals AIKHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Carl ErixonMölndals AIKPojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)1
Ulrika HernvallTrollhättanKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Thomas GustafssonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Fredrik ÖhgrenUpper Hill Running ClubHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Johanna NordmarkKungsbackaKvinnor Två ryggar (7 km)2
John GabrielssonKungsbackaHerrar Två ryggar (7 km)2
Ulf KlingnäsLindomeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Anders ÅkvistTeam Nordic TrailHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Carina JohanssonGöteborgKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Johannes Jönler KanschatGöteborgHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Jakob DahlbergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Magnus GranathTrollhättanHerrar Fem ryggar (21 km)1
Angelica KarlssonJönköpingKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Michael BachmannTrollhättanHerrar Fem ryggar (21 km)1
Daniel OlssonLerumHerrar Fem ryggar (21 km)1
Clas JintonTeam Nordic TrailHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Anders DaagVästra TunhemHerrar Fem ryggar (21 km)1
Louise HjelmKava CrewKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Lisa ApellLidköpingKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Anna KullbergGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Mikael FranssonstrokerideHerrar Fem ryggar (21 km)2
MartinastrokerideKvinnor Fem ryggar (21 km)2
therese höjerfarfarzKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Margareta NetzTrollhättans SOKKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Jerker NetzTrollhättans SOKHerrar 45+ Två ryggar (7 km)1
daniel JohanssonDark Trail RunnersHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
FridaBjärredKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
HenrikBjärredHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik SkarpsjöKålleredHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Linda SkarpsjöKålleredKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Oskar DavidssonGbgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Johan HaglundVegbyHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Henrik DjerfVästra FrölundaHerrar Två ryggar (7 km)1
Mattias JohanssonGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)1
Maja SkaleGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Jonas SundbergGöteborgHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Sandra GrönlundGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Hanna JärbelGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Maria WängqvistMölndalKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Emma BjuveforsLonesome RunnersKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Sara AxblomMölndalKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
HELENE LANDGRENTEAM BUNKERNKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Tobias ErikssonBoråsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Helene FredängGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Emil ErikssonAlingsåsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik KäckAlingsåsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Johanna OlssonGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Anna SuarezBara TrailKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Johan KarlssonMölndalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Helena LalinKarlstadKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Mattias LalinKarlstadHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Kristin ÖstlingAlaforsKvinnor Två ryggar (7 km)1
Mats LundgrenGöteborgs stigcyklisterHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Fredrik AnderssonTorslandaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Daniel MelinTeam Peo ThyrénHerrar Fem ryggar (21 km)1
Peter NordqvistLisebergs RCHerrar Fem ryggar (21 km)1
Frans LevinHuskvarnaHerrar Fem ryggar (21 km)2
Jacob AnderssonChickens of MudHerrar Fem ryggar (21 km)1
Tyra Wingren BergmanGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Örjan AhnoffCentrum OKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Carina SchwartzGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Caroline UrbachGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Malena BilleqvistGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Gustaf BernströmFlåklypaHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Erik JonssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lina JogelandIK YmerKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Robin NyqvistTeam Nordic Trail THNHerrar Fem ryggar (21 km)1
Skyler YochimFrölundaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Maria BörjessonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Mattias JohanssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Per AhlströmLandvetterHerrar Fem ryggar (21 km)1
Olof PetersonMalmöHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Axel PetersonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Katarina HallerstedtS77Kvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Karin JogelandIK YmerKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Signe LundqvistSjövalla FKKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Jonas LundqvistSjövalla FKHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Lena RunessonOk VivillKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Lars RunessonOk VivillHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Viktor TyrbergAnnekärrHerrar Fem ryggar (21 km)2
Lisa EngelkeForest FemmesKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Mårten SjöbergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ida BengtsonGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Tommie LindelöfSKF FriluftsklubbHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Robert AmayaSSAB OxelösundHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Marie VassiliadisHogia Running ClubKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Anna EnglundTeam BunkernKvinnor Fem ryggar (21 km)2
P-A JakobssonFalkenbergs OKHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ansi HeinonenLerum Andersvägen 80Kvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Rimma NymanGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Christian FogelbergOmtankenHerrar Fem ryggar (21 km)2
Anders SchleifsteinHovåsHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Paula LindblomStenkullenKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Martin EngströmGötebirgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Johan HolmstrandAskimHerrar Två ryggar (7 km)2
Susanna HolmstrandAskimKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Martin HedbergLonesome RunnersHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
AnnCharlotte HansdotterEspresso House Running ClubKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Anneli BohmSävedalens AIKKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Niklas PeterssonVästra FrölundaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Xavier de MaupeouGöteborg Running ClubHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Staffan AndrénGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Andreas SjunnessonMyggenäsHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Fredrik NorellMajornas IKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik NorellMajornas IKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Jessica WendelInnebandyklubbenKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Jessica WendelInnebandyklubbenKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Kasper BergvallLonesome RunnersHerrar Fem ryggar (21 km)1
JImmy SvenskeLjungbyHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Peter NilssonÖlmstad ISHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Linda SvenskeLjungbyKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Sofia NilssonÖlmstad ISKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Viggo NilssonÖlmstad ISPojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)1
Johan LingstenMölndal Outdoor IFHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Jonas ForsbergMullvadarnaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Andreas AnderbergGothenburgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Oscar StenqvistSQ2GHerrar Fem ryggar (21 km)1
Tobias HellblomVästeråsHerrar Fem ryggar (21 km)2
Lars StenqvistSQ2GHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Jessica StenqvistSQ2GKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Karolina PetersonKlägghults ponnysällskapKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Malin RubneMålsrydKvinnor Två ryggar (7 km)2
Anders PonténGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Jenny SandgrenJennyDentABHerrar Två ryggar (7 km)2
Mikaela LillesteMölndalKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Victoria Björck KarlssonHöllvikenKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Tove BrodinFighter Muay ThaiKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Lena BerglingöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Thomas LindellFarstaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Jonas LindvallLindome OutdoorsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Caroline AnderssonDalsjöforsKvinnor Två ryggar (7 km)2
Tony SågareDalsjöforsHerrar Två ryggar (7 km)2
Petra LarbringGöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Daniel LöhrTeam Nordic TrailHerrar Fem ryggar (21 km)1
Carl-Johan SävingerKåhögHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Tina SävingerKåhögKvinnor Två ryggar (7 km)2
Alva SävingerKåhögFlickor 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)2
Vida SävingerKåhögFlickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Aida GreboGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Adam CwejmanGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ann-Sofie HernvallTeam Nordic TrailKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Robert SandellTeam Nordic TrailHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Karin JannerbornTeam Nordic TrailKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Anne LautalaTeam BunkernKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Johan LandgrenO2TRIHerrar Fem ryggar (21 km)1
David LycksanderAlingsåsHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ulf AnderssonTeam Nordic TrailHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Iréne AnderssonTeam Nordic TrailKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Magnus AlinderMÖLNLYCKEHerrar Fem ryggar (21 km)1
Erik HedénEslövHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Andreas JohanssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Jeanette KjellgrenGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Kristoffer PetterssonMölndslHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Martin SilverbornMölndalHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Anna GöranssonUddevallaKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Robert SahlbergTeam Nordic TrailHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anna BrobergHovåsHerrar Två ryggar (7 km)1
Jonas HultbergLonesome RunnersHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Josefin SkyttBoråsKvinnor Två ryggar (7 km)2
Andreas BolgerGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Mona FamingLödöseKvinnor Två ryggar (7 km)2
Johan JacobssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Jeanette BragdeMölndalKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Karolina SilverbornMölndalKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Izabelle BrohedBiancaKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Zung BrohedBiancaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Omar ArponenveganbjörnenHerrar Fem ryggar (21 km)1
Johan ApellLidköpingHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sandra RegnérGÖTEBORGKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Jakob BjörnbergAsperöHerrar Fem ryggar (21 km)1
Toru ShingaiIS GötaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Rickard RosellSkövdeHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Daniel Bjelkeamhults uppegård 39 42336 göteborg, SEHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Daniel ErixsonBrand ClubHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Clas MagnussonGerrebacken TrailHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Nils RobertssonOk MarkHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ann-Sofie LönnbergFalkenbergKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Johan BowaldGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Niklas JohanssonLos SangriasHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Niklas JohanssonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Theres AnderssonGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Christian AnderssonMölndalHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Anders JakobssonHorsebay track&fieldHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Lukas JakobssonTeam SimcoachenPojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)1
Robin KindströmSkephultHerrar Fem ryggar (21 km)2
Daniel KindströmLilla EdetHerrar Fem ryggar (21 km)2
Victor DelmonGöteborgPojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Elin FalckLinköpingKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Karolina Werner KällströmTolleredKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Karin JacobsonForest Femmes KullavikKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Juhani LauronenGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
allan kanyendaHigh-Five Trotters GöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Maria PersdotterRunacademy IFKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Åsa SandströmHovåsKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)1
Lotta JensenGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Carsten JensenGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)1
Per Olof ArnåsDRT KungsbackaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Erik MyhrbergLivebeforeyoudie / GöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Marcus CollbyTeam CollbyHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Malin ToreskogGöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Nathalie CarlssonMölnlyckeKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Bengt JanssonHogia Running ClubHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Roger TorstenssonFåle OCRHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Felix SchleifsteinHovåsHerrar Fem ryggar (21 km)2
Isak NordinUmara SportsclubHerrar Fem ryggar (21 km)1
Peter PowellPartilleHerrar Fem ryggar (21 km)1
Josefin PauliSollentunaKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Ingibjörg SigurdardottirSävedalenKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Ana RufinoSävedalenKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Hulda WinnesSOWA GöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Göran DavidssonGöteborg Running ClubHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Caroline BylinLonesome RunnersKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Sofia ErikssonTeam BunkernKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Tina BåthTeam BunkernKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Inger MagnussonTeam BunkernKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Helena ElfstigenTeam BunkernKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Susanne SvanbergTeam BunkernKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Jonas ÖdmanTeam Nordic TrailHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Anna HedenrudVästra FrölundaKvinnor Två ryggar (7 km)2
David KjellinVästra FrölundaHerrar Två ryggar (7 km)2
Georg HallingströmGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Mikael CollbyLerumHerrar Två ryggar (7 km)2
Hans SjöstrandGÖTEBORGHerrar Fem ryggar (21 km)1
Simon SvederbergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Nicklas Rubne LjunggrenMÅLSRYDHerrar Två ryggar (7 km)2
Fredrik RubneLänghemHerrar Två ryggar (7 km)2
Ann-Charlotte RubneLänghemKvinnor Två ryggar (7 km)2
Tor StrömlandVästra FrölundaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Petra SmalströmTeam BunkernKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Mikael FunkqvistModern EkonomiHerrar Fem ryggar (21 km)1
Annika Langborg WeinmannAstraZeneca IFKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Andreas AnderbergSebbens VännerHerrar Fem ryggar (21 km)1
Martin AnderssonNEVSHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Andreas AnderssonTrollhättanHerrar Fem ryggar (21 km)1
Stina HemdalGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Monica JohanssonLonesome runnersKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Tomas ZorjanGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Peter HohlfältBjörköHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sofia Eithun RönningÖsterängenKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Annika JohansonLonesome RunnersKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Anna HermanssonGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Filip WängqvistMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)1
Svante LundgrenSolvikingarnaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Fredrik BohlLonesome RunnersHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Per RiknerMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)1
Robin HanssonGpifHerrar Fem ryggar (21 km)1
Björn SvenssonGPIFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Tomas LindhSolvikingarnaHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Thomas PantzarAcorn TechnologyHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Mattias JosefssonHolsljungaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik LindÖrgryteHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Carl-Magnus HägerGothenburgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ambra DreosGothenburgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Sebastian HellströmGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Sophie HullingKvillebäckenKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Niklas LangeMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)2
Markus ThalinPacemakersHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Matthias PernerstorferPacemakersHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Pontus AxblomMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)1
Kajsa WinnesGöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Johan VillyssonPacemakersHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Simon SkårebyGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Mari Bengtsson FockVänersborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Monika StåhlVänersborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Josefine BergenlandAtletakademinKvinnor Två ryggar (7 km)2
Erik RybergKåhögHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Annika LundinDanderydKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Helena Jakobsson LarssonPacemakersKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Jonathan AhlstedtPacemakersHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Mya JohnnysonGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Malin PräntareBergslöparnaKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Nicklas HultBergslöparna/Triathlon VästHerrar Fem ryggar (21 km)1
Andreas OhldinCandy RunnersHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ulf NässlanderMölndalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Erik HulthenMölndal Outdoor IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Jenny GunnarssonVästra FrölundaKvinnor Två ryggar (7 km)1
Malin FrykmanStenungsundKvinnor Två ryggar (7 km)2
Mikael OlssonMölndalHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Ulrika skoglundTORESTORPKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Magnus GustavssonSundshultHerrar Två ryggar (7 km)2
Anders KarlssonFalkenbergHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Jonas WedenbrantBöljanHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Linda DahlGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Tarja TimonenGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Alice Dahl KleemanGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Emma Dahl KleemanGöteborgFlickor 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)2
Richard MeurkGÖTEBORGHerrar Fem ryggar (21 km)1
Elinor CarlssonLundsbrunnKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Sofia PureberBollebygdKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Gustav ÖstlingOk SkogshjortarnaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Albin ÖstlingOk SkogshjortarnaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Maria GöthbergGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Cecilia RossielloGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Sarah GrünerGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Therese BerglingMölndals AIKKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Jonas ClaudelinMölnlyckeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Camilla KozelkaTrollhättanKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Linda HenrikssonOlofstorpKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Nicklas ErikssonMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ellinor MeurkGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Klara HolmgårdKils OKKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Malin PetersonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Jesper JohannissonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Carina CametornSpring i ÖnneredHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Henrik LangeSOK-KnallenHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Thore LarssonTuppHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Magnus LenassonSolvinaHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Daniel BrobäckIngaredHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Victor MartinssonLindomeHerrar Två ryggar (7 km)2
Daniel HermanssonMojje Moccasin RunnersHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Erik HanssonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Fredrik JernqvistGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Rasmus JönssonBrännöHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sebastian BlomdellGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sebastian BlomdellGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Ylva LiljaGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Johan RosengrenTuvelund Media HouseHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Linus WiklanderBoid ABHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Viktor FjällingGamlestadenHerrar Fem ryggar (21 km)2
Daniel OlssonTorslandaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lisandro CornejoGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Måns PihlsgårdGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Linda KarlssonPartilleKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Jerry PerssonNostalgimuseumHerrar Fem ryggar (21 km)1
Adam RosenhöjdLonesome RunnersHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Olof LundgrenGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Tove SjögrenMölndalKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Katrín JónsdóttirGothenburgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Hulda JónsdóttirKöbenhamnKvinnor Två ryggar (7 km)2
Ingemar CarlssonSävedalens AIKHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Fredrik AnderssonLucky RunnersHerrar Fem ryggar (21 km)2
Sebastian OdströmGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lars LarssonLerumHerrar Fem ryggar (21 km)2
Karin LarssonLERUMKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Otto BergströmGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Karl LundgrenTTHHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Kurt Roger AndersenFK SnapphanarnaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
elisabeth andersenFK SnapphanarnaKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Johanna TimargöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Johanna TimargöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Nils EkmanGE HealthcareHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Maciej DoktorowiczGE HealthcareHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Anna HilmerssonKULLAVIKFlickor 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)1
Louise UlfstadFlodaKvinnor Två ryggar (7 km)2
Josefin AnderssonGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Charlotte JonssonGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Anette BernhedHärryda KommunKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Catrin EnstedtMalmöKvinnor Två ryggar (7 km)2
Hans EnglanderLindomeHerrar Fyra ryggar (14 km)2
therese holmbergskärhamnKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Ulf KokinskyIFK Göteborg OrienteringHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg OrienteringPojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)2
Oscar Oliva TorstenssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Haydn LewisGE HealthcareHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Johan LjungGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Karin WästlundTolleredKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Therese HanssonGråboKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Michael BjörnbergKärnaHerrar Fem ryggar (21 km)1
David GustafssonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Anders ÅsgärdeGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Seppo KorkeaniemiSKF FriluftsklubbHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Per WinbergCoeliHerrar Fem ryggar (21 km)1
Martin FahlströmGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Daniel HögbergTTHHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Johan FahlströmVästra FrölundaHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Agne Ask-Herrar Fyra ryggar (14 km)2
Karin AnderssonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Anna AskVinslövKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Henrik AskVinslövHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Hans AskVinslövHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Tobias LindbergKungälvHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Axel KinellSandvik Västberga PfHerrar Fem ryggar (21 km)1
Josefine PeterssonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Evelina EricsdotterGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Andreas SchöndellGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Elin SiiraGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Margareta StålnackeKirunaKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Lisen Wingren BergmanStockholmKvinnor Två ryggar (7 km)2
Johan HögmoAtlas Copco IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
thomas WinbergBollebygdHerrar Fem ryggar (21 km)1
Emanuele MazzantiMölnlyckeHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Diana NeumannGÖTEBORGKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Erik BäckmanGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Mattias KlingbergSävedalenHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Åsa HanssonTullingeKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Ulrika MunkbyVÄSTRA FRÖLUNDAKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Thomas FridnerGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Annelie WengströmFlodaKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Mathias EtéusV. FrölundaHerrar Fem ryggar (21 km)2
Fredrik KaestnerHalmstadtriathleternaHerrar Fem ryggar (21 km)2
Emma-Kara NilssonGöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Otto VilhelmssonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Anton MagnussonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Odd HallenbergRyggplus ABHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Emma HallenbergRyggplus ABKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Maria FagerTyresöKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Fredrik EdinGuided HeroesHerrar Fem ryggar (21 km)1
Andreas Von EhrenheimTeam Cool RunningsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Johanna KarlssonSävedalenKvinnor Två ryggar (7 km)2
Thomas SkårebyKungälvHerrar Två ryggar (7 km)1
Jonathan MathiassonLerumHerrar Fem ryggar (21 km)1
Partha MukherjeeMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)1
Cristoffer AnderssonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Martin JönssonVarbergHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Anders PerssonBorås SkidlöparklubbHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Paula PerssonBorås SkidlöparklubbKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Emelie PerssonBorås SkidlöparklubbFlickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Oskar SvenssonGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)2
Emil FriedmanKustbevakningens IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Maria DavidsonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Nicole ElliottGothenburgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Kristian GimringMölnlyckeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Emil GimringMölnlyckeHerrar Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Jenny LövsundTorslandaKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Emil JaddiniBohusHerrar Två ryggar (7 km)1
Ola HafströmSolvikingarnaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Liselotte LundstedtNorra DjurgårdsstadenKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Ulf HylanderNyköpingHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Claes AnderssonFalkenbergs OKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Andreas TrillelvVarbergHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anders IvarssonUlricehamns TriathleterHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Daniel MarcusTeam MupparnaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Anders JohanssonUtbyHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ulrika GranforsDRT KungsbackaKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Peter HaknertVästra BodarnaHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Claes SvenssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Mirja MarcherMölnlyckeKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Ylva MagnussonGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Anders ThenorGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Anders ThenorGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Hans Andersson StrinningUddevalla OKHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Andreas LundbladFalkenberg AllstarsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Johan BarneGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Markus LundqvistGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Charlotta EdelswärdGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Jennie SelbergSolvikingarnaKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Jonas MartinGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Andreas NiklassonGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Edvard OlssonRörmyrenHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Mirja FärnstrandForrest FemmesKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Emy ThorénSolvikingarnaKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Jessicka DahlsjöGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Caroline NorinForest FemmesKvinnor Två ryggar (7 km)1
Johan SandströmSqueedHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Erland CaceresFuerza MapucheHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Anders OlssonBilldalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Elisabeth KybjärForest FemmeKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Helene SackariForest FemmesKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Magnus BlomquistTorslandaHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Joanna JohanssonTeam Nordic TrailKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Andreas BlombergSekatörernaHerrar Två ryggar (7 km)2
Fredrik JonassonLonesome RunnersHerrar Fem ryggar (21 km)1
Filip MajewskiCrossFit GötaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Magnus AnderssonBoråsHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Ulrika LundbackGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Henrik NordbergGöteborgHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Helena BengtssonSävedalens AIKKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Jesper NihlénGöteborgHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Tobias BengtssonVarbergHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Tomas RoosPartilleHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Erik MichaëlssonMajornas IKHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Jens NordAtletakademinHerrar Två ryggar (7 km)2
Johanna Tornvall MichaëlssonMajornas IKKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)1
Mattias TallianMATAL EngineeringHerrar Fem ryggar (21 km)2
John Andéntsträning.seHerrar Fem ryggar (21 km)1
Markus AnderssonMATAL EngineeringHerrar Fem ryggar (21 km)2
Joakim AxelssonSöderåsen FKHerrar Fem ryggar (21 km)2
Therese AxelssonSöderåsen FKKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Malin ÖstlingGUKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Peter JohannessonDalen KFFHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Johan TéenhällGrundia ABHerrar Fem ryggar (21 km)2
Laura HarjunenGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Markus AnderbergGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)1
Patrik ChronzellGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Håkan HagmanDRT KungsbackaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Petra Elwmar WigeliusTeam Kungälv ISKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Mattias WigeliusTeam KungälvHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Katharina HanssonHögsäterKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Louise LarssonVårgårdaKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Josefin ÅkessonJonseredKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Henrik StåhlbågeKålltorpHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Ulf AnderssonDALSTORPHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Johanna HögbergGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Tim BjörkmanGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Emelie ErdtmanGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Petra JärevikGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Krister BrooLindome outdoorsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Sara GäwerthGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Johan SandbergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Magnus DahlLimmaredHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Martina DahlLimmaredKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Arvid BosonVästra FrölundaPojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)2
Jonathan KöreGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Erik WesthJohannebergs IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Sören StrandIFK SkövdeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Carina CarlssonRunAcademy KungsbackaKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Ulrika GrönérusMajornas IKKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)1
Judit MarkhedeMajornas IKFlickor 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)1
Henrik MarkhedeMajornas IKHerrar 45+ Två ryggar (7 km)1
Christian SteingrüberStyrsö BKHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Ibrahim BakirciGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lisa WreebySävedalens AIKKvinnor Två ryggar (7 km)1
Anton KopfingerPageroHerrar Fem ryggar (21 km)2
Marcus AnderssonVärnamopolisens sportklubbHerrar Fem ryggar (21 km)1
Magnus PerssonTeam Nordic TrailHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lena AnderssonHärryda kommunKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Anna OlssonTorslandaKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Reb MolinGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)2
Martina LarssonGöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Ulrika WendtTyrénsKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Mikael FalkBSIFHerrar Fem ryggar (21 km)2
Thomas BergdahlDRT KungsbackaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Björn PerssonTidaholmHerrar Fem ryggar (21 km)1
Philip BendiksenFalkenbergHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ulrika HindbergSophiahemmet Rehab CenterKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Arild BendiksenFalkenbergHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Hanna Dixon KassmanForest femmesKvinnor Två ryggar (7 km)2
Patrik EkstrandGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Anders ArvidssonÖjersjöHerrar Fem ryggar (21 km)1
Angelica AnderssonTidaholmKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Carl-Johan JohanssonDRT KungsbackaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Matilda JohanssonHärryda kommunKvinnor Två ryggar (7 km)2
Maria BengtssonFK SnapphanarnaKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Mikael BollvikNödingeHerrar Fem ryggar (21 km)2
Johanna RönnqvistOk löftanKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Martin OlofssonSpånga City RunnerzHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Niclas KarlssonBoråsHerrar Två ryggar (7 km)2
Alexander SidebyHuttla Kvarn IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anna NelvigGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Agneta SamuelssonProletären FFKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Isabelle SidebySävedelens AIKFlickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)1
Olivia SidebyHuttla Kvarn IFFlickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)1
david kothegöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Elin LandforsGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Marcus FrantzénGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Adrian SkiöldBorås SKPojkar 15-16 år (födda 2003-2004) Ungdom två ryggar (7 km, 15-16 år)2
Christina CarlssonHöviksnäsKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Andreas LundénGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Carl PerssonLandskronaHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Mats SvanbergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Malin SchedwinKjula IFKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Gustav BerggrenKjula ifHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Ingrid SkiöldBorås SKFlickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Ola SamuelssonOCR Team Råda GlasHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik SigurdSOK KnallenHerrar Fem ryggar (21 km)1
Caroline MjärdnerAskimKvinnor Två ryggar (7 km)2
Anna DareliusHisingsbackaKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Roger MjärdnerGöteborgs CKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Daniel BergerAskimHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Johan SvenssonSävedalenHerrar Fem ryggar (21 km)2
Yvonne NilssonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Frida BarrettHKIFKvinnor Två ryggar (7 km)1
Andreas LundgrenPeab ifHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ida AlainentaloPeab ifKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Lina TengbladGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Joachim RietzTeam Nordic TrailHerrar Fem ryggar (21 km)1
Marielouise ÖstlundGöteborgKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Therese JohanssonAktivitus Sports ClubKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Jan MårtenssonLonesome RunnersHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Erik ForsmyrGÖTEBORGHerrar Fyra ryggar (14 km)2
David TingdahlGoingarnaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Robin StålbroUmara KarlstadHerrar Fem ryggar (21 km)1
Åke BengtssonFK SnapphanarnaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Hans RosénIF KvilleHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Sofia RosénIF KvilleKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Viktor NymanTyrénsHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Marcus VahlströmIK GöpaHerrar Två ryggar (7 km)2
Rebecka VahlströmVarbergKvinnor Två ryggar (7 km)2
maria claessonGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Mathilda MöllerGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Daniel FrantzichFalkenberg AllstarsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Jakob WargeliusVarbergHerrar Två ryggar (7 km)1
Nicolas GRELLETYTrélissacHerrar Fem ryggar (21 km)1
Edvin SonedahlOK LandehofPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Emma WallinStenungsundKvinnor Två ryggar (7 km)1
Emma JakobssonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Magali DaemsGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Liv TörnqvistSävedalenKvinnor Två ryggar (7 km)2
Mattias BerglundGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Cliff DaemsAntwerpenHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Susanne DalenbäckGöteborgKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Mattias LundgrenMÖLNDALHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Julia SamuelssonMölndalKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Johan MorenoGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Jens LundgrenGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Christian StrömbergÄlvängenHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Neil ClarkHärrydaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Magnus FahlgrenKvänums ifHerrar Fem ryggar (21 km)1
Daniel GudmundssonOK LandehofHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Jakob GudmundssonOK LandehofPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)1
Lukas GudmundssonOK LandehofPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Vilmer GudmundssonOK LandehofPojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)1
Mathias NirvanderUmara Sports ClubHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Fredrik StrömMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)2
Anders OleanderLindomeHerrar Fem ryggar (21 km)1
Simon LarssonUMARA Sports ClubHerrar Fem ryggar (21 km)2
Fredrik AnderssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Filip BerntssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Jenny RönnqvistGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Karl BrosvedGÖTEBORGPojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)2
Mats LundgrenNorconsult/GSCHerrar Fem ryggar (21 km)2
Johanna Widarsson NorbeckForest FemmesKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Albin LindmarkChalmersHerrar Två ryggar (7 km)2
Andreas FalkovénVästra FrölundaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Viktor AlmerskärGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Marie TörnquistSävedalenKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Morten strinnholmYtterbyHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Manfred strinnholmKAIKPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Vilgot VikströmTolered Utby OLPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)1
Love VikströmTolered Utby OLPojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)1
Jens PerssonYstads IFHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Joel RozadaThe Techno CreativesHerrar Fem ryggar (21 km)1
Alvin StrinnholmKungälvs BMKPojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Frej JohanssonSjömarkenHerrar Två ryggar (7 km)1
Stephan JohanssonSjömarkenHerrar 45+ Två ryggar (7 km)1
Sofia HjortmoIf KvilleKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Jessica EkbergTyrénsKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Elin BjörkmanTyrénsKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Johannna LjungdahlTyrénsKvinnor Två ryggar (7 km)2
Stefan StrömquistGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Mats-Olof ErikssonBrommaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Andreas RydellOlofstorpHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Karin NilssonUllevi FKKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Andreas YngvessonLos SangriasHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Helene KristofferssonGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Linda UlanderGoteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Samuel WilckAngered idrottsälskapHerrar Fem ryggar (21 km)1
Jonatan AnderssonFalkenbergs OKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Olle RoosIFK Göteborg orienteringPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Hedda RoosIFK Göteborg OrienteringFlickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Sofia AnderssonCentrum OKKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Stefan AxelssonTeam AxelssonHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Carl AxelssonTeam AxelssonHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Gustaf AxelssonTeam AxelssonPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Olle RosénIFK GöteborgPojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)2
Fredrik SterkyMölndalHerrar Fem ryggar (21 km)1
Minna GruvefeldtIFK Göteborg OrienteringFlickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Robbin KantarpFinspångs AIKHerrar Fem ryggar (21 km)1
Thomas GrønningHaldenHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Ludwig SchadewitzGöteborgHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Jacob VikströmTolered Utby OLHerrar Fem ryggar (21 km)1
Daniel ThomsonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lukas ErdalenIFK Göteborg OrienteringPojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
David ErdalenIFK Göteborg OrienteringPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Mikael CarolussonHisings kärraHerrar Fem ryggar (21 km)2
Gunilla PerssonTomelillaKvinnor Två ryggar (7 km)2
Signe HördegårdhIFK Göteborg orienteringFlickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Anki WiklundHISINGS KÄRRAKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Elsie HördegårdhIFK Göteborg orienteringFlickor 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)1
Ebba KopkaIFK Göteborg OrienteringFlickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Ida KopkaIFK Göteborg orienteringFlickor 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Julia Rose’nBravura Sports ClubKvinnor Två ryggar (7 km)2
Emil StombergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Annica StrömTrollhättanKvinnor Två ryggar (7 km)2
Anders FogelbergMölnlyckeHerrar Fem ryggar (21 km)1
Roland GranatAlingsåsHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Markus SaarijärviBohusHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Roland StenzMünchenHerrar Fem ryggar (21 km)2
Isak EvergreenLsokPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Anton MattssonGöteborgHerrar Två ryggar (7 km)2
Marie HagströmBollebygdKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Mathias GustafssonHaga TaekwondoHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Damien BoutignyGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Jonathan JanssonMAD LadsHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Carolina JohanssonHögsbo AIKKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Petter YttringBollebygdHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sara DahlbergTöringe RunnersKvinnor Två ryggar (7 km)2
Sara San PedroLonesome RunnersKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Adam OlssonOlofströmHerrar Två ryggar (7 km)1
Oliver ReznikGnestaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Sven OhdeUmaraHerrar Fem ryggar (21 km)1
Stefan KarlssonSparsörHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Hugo KarlssonSparsörs AIKPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Sebastian LindroosSqueedHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sverre EngströmBorås GIFPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Anna BergerÖxabäck VIKKvinnor Två ryggar (7 km)1
Nina BråtenLonesome RunnersKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
henrik AnderssonJönköpingHerrar Fem ryggar (21 km)2
Björn KlingnäsLINDOMEHerrar Fem ryggar (21 km)1
Marie FredrikssonÖjersjöKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Viktor ByhrTHE OCR GYMHerrar Fem ryggar (21 km)1
Kristian OlofssonHestra IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Göran HjärtforsLonsoame RunnersHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Thomas BjörkegrenFalkenbergs RRHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Lise-Lotte StrandbergFlodaKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)1
Maria StålhammarMölndalHerrar Två ryggar (7 km)2
Måns EkelundTorslandaPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)1
Catrine JohanssonVarbergKvinnor Två ryggar (7 km)1
Jesper PehrssonFalkenbergHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anna WallinGöteborg-Majorna OKKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Anders KantolaqouloirHerrar Två ryggar (7 km)2
Anton HermanssonIK YmerHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Jonatan PålssonSävedalenHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Patrik LindegårdhTolered-Utby OLHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ulrika FosserIk Stern SkärhamnKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Andreas NilssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Henrik BorischBunkern KärraHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Andy Beck#runharddackelHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Sabine Beck#runharddackelKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Linda EmanuelssonGranPrixKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Marcus LindgrenGranPrixHerrar Fem ryggar (21 km)1
Kajsa LannemyrGranPrixKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Anita HolmbergAPIFKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Amy BjörkqvistAPIFKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Tommie ErikssonLindomeHerrar Två ryggar (7 km)2
Fredrik NilssonLerumHerrar Fem ryggar (21 km)1
Linda HooperTorslandaKvinnor Två ryggar (7 km)2
Danny AntivalidisGothenburg, Västra FrölundaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Sofia LandälvGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Viktor HaugeYtterbyHerrar Fem ryggar (21 km)2
Cecilia BerneGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Amanda BerneGöteborgFlickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)2
Alfred JohanssonCrossfit SkövdeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Valter GerleIFK Göteborg orienteringPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Anna ZachrissonZätaKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Oskar ZachrissonZätaHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Fredrik MagnussonLaholms IFHerrar Fem ryggar (21 km)1
Nils AndreassonIFK Göteborg OrienteringPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Fredrik AndreassonTriathlon västHerrar Fem ryggar (21 km)1
Juan Pablo OrtizAlingsåsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Karin HövikMölndalKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Benedikt DaníelssonMölndalPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Jon Ingvar EythorssonMölndalPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Elísa DanielsdóttirMölndalFlickor 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)2
Elias EythorssonMölndalPojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)2
Mattias BiörsIK YmerHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Petra LavåsKungsbackaKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Stefan GustafssonKungsbackaHerrar Två ryggar (7 km)1
Egoi Sanchez BasualdoKvilleHerrar Fem ryggar (21 km)2
Jonas OlssonIK VärmlandsgatanHerrar Fem ryggar (21 km)2
Joakim LarssonCL-AS Smide&Fastighetsservice ABHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Petra KuscheTeam BrunbergsKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Sandra GrönbeckGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Frode AndresenSupersmurfHerrar Fem ryggar (21 km)2
Anders BillströmOrintoHerrar Fem ryggar (21 km)2
Joacim HultmanGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Catharina EssénEssityKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Erik CoelinghKilanda-TorpHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Tor JokiPartilleHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Martin BillströmDewaltHerrar Fem ryggar (21 km)1
C-G SvantessonSpinkyrocky Running & Ski ClubHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Anders DahlberMyggenäs RunnersHerrar Fem ryggar (21 km)1
Fredrik DyrkellTorslandaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Carl TammjärvSparsörs AIKPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Divus GustavssonTHEOCRGYMHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Lisa PeterssonIFK GöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Anders SvenssonSkfHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Maria DellmingPartilleKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Fredrik AndresenBokioHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Per TilleniusSävedalenHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Jenny HedbornStenungsundKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Johan LundbergSävedalenHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Therese SjöblomSok knallenKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Lotta Hallenberg wallinLerumKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Sofia MelhusMölndalKvinnor Två ryggar (7 km)1
Johanna HagströmUlricehamns IFKvinnor Två ryggar (7 km)1
Therese WallbergfjäråsKvinnor Två ryggar (7 km)1
Fredrik KarlssonArvikaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Benjamin LyngfeltGöteborgHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Richard TengströmFrämmestads IKHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Matilda TengströmFrämmestads IKKvinnor Två ryggar (7 km)1
Daniel PerssonBoråsHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Kristofer NordellApex Kalmar IFHerrar Två ryggar (7 km)1
Sharam Tristan AlborzVagnhallen CrossfitHerrar Fem ryggar (21 km)1
Daniel StoppBokioHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Gunilla HurtigLjungskileKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)2
magnus larssonljungskileHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Gustav AspIFK Göteborg orienteringPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Fredrik HellströmNavåsens FKHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Linn MelhusBoråsKvinnor Två ryggar (7 km)1
Jonas FranzénGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Arvid JernqvistIK SternHerrar Fem ryggar (21 km)2
Mikael CrafoordVaggerydHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ulrika SjöbomKärnaKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Johanna JohanssonIF RigorKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Håkan JohanssonKungsbackaHerrar Två ryggar (7 km)1
Bella WennbomUllevi FKFlickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Alva WennbomUllevi FKFlickor 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Claes MolinVästra frölundaHerrar Två ryggar (7 km)1
Nelly LinnehedenÖja BlombergKvinnor Fem ryggar (21 km)1
mats kanebykungsbackaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Edvin NorlingAktivitusHerrar Fem ryggar (21 km)1
Martin HadartzMölndalHerrar Två ryggar (7 km)2
Per Ola FuxinAskimHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Aurore SarretAskimKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Erik OlssonFK ÅsenHerrar Fem ryggar (21 km)1
Mats OlssonFK ÅsenHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Helen FreyschussDRTKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Emma ChabannePartilleKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Clement SarretAskimPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Leif JohanssonÅsaHerrar Fem ryggar (21 km)2
Medhane TumzghiLerum friidrottHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Hanne LarssenVästra FrölundaKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Julien ChabannePartilleHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Amanda ZandersGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Neyla RojasDeutschlandKvinnor Två ryggar (7 km)2
Staffan SjöbergGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Andreas WikströmStångenäs AISHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Nathalie SvedbergGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Daniel Medina CardonaDeutschlandHerrar Två ryggar (7 km)2
Christian NygårdFjäråsHerrar Fem ryggar (21 km)1
Isak ErikssonSolvikingarnaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Thom BirkelandSävedalenHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Per WeidenmoLerumHerrar Fem ryggar (21 km)2
Linda SjödellVästra FrölundaKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)1
Mattias AnderssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Ola LeireGMOKPojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Jonas LeireGMOKPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Lena TrillelvFalkenberg Allstars /SalomonKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Bengt StridRunacademy IFHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Niclas GrimmerGOATHerrar Fem ryggar (21 km)2
David SamuelssonFRÖSÖNHerrar Fem ryggar (21 km)1
Roland OlssonSävedalenHerrar 45+ Två ryggar (7 km)2
Odd BjuneGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Boris EstradaGÖTEBORGHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Karin LarssonGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Peter LindquistTrailpeter.seHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Anna Karin RoseLundKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Christer KilersjöOnsalaHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Helene LinderOnsalaKvinnor 45+ Två ryggar (7 km)2
Wilson AlgebäckVarbergs MTBPojkar 8 år (födda 2011 och yngre) Ungdom 1,3 km (t.o.m 8 år)1
Fredrik BakkmanTeam Icebug / IFK Göteborg OrienteringHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anna ThorénÖjersjöKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Lars ThorénMölndal OutdoorHerrar Fem ryggar (21 km)1
Nicklas SundellOK LandehofHerrar Fem ryggar (21 km)2
Melker TilleniusSävedalenHerrar Två ryggar (7 km)1
Anna SundellMölndalKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Fabian BerntssonSävedalens AIKHerrar Två ryggar (7 km)1
Troy StrikeMölndalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Mette BroegaardGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)1
Anna LindqvistGöteborgKvinnor Två ryggar (7 km)2
Emelie BoomESS GroupKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
anna maria erixsonLinköpingKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Lisa SöderbergRödöns SKKvinnor Fem ryggar (21 km)2
John GruvefeldtGuldhedens IKPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Malin HolmbergGMOKKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Carl TernstedtGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Anna GustafssonGöteborgKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Johan EkbergTorslandaHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Sofie AnderssonGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Hans EricssonBilldalHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)2
Ola VaagaasarInstek rep. av caravan elektronikHerrar Fem ryggar (21 km)2
Marita ErikssonKARLSTADKvinnor Fem ryggar (21 km)2
Peter AhreHovåsHerrar Fyra ryggar (14 km)2
Edwin AhreHovåsPojkar 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Thomas RundqvistIF RigorHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)2
Johan AxelssonGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)1
Clas SvedbomTorslandaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Allen HileBilldalHerrar 45+ Fem ryggar (21 km)1
Jonas AndréSurteHerrar Fem ryggar (21 km)1
Sofia AsplundOk NorrvirdarnaKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Kristian AnderssonFalkenbergHerrar Fem ryggar (21 km)1
Wilhelm CederTorslandaPojkar 9-10 år (födda 2009-2010) Ungdom 1,8 km (9-10 år)2
Peter SjögrenGöteborgHerrar 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Lennart AnderssonGöteborgHerrar 45+ Två ryggar (7 km)1
Andrea AhnmarkAstraZeneca IFKvinnor 45+ Fem ryggar (21 km)2
Josefin TornbergBoråsKvinnor Två ryggar (7 km)2
Anton FrankerSS TumlarenHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Thomas PouzetteSS TumlarenHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Emelie BoomGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Edgar LilienbergGöreborgPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Ruben MehraStockholmHerrar Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Sara ÖrtendahlBilldalFlickor 13-14 år (födda 2005-2006) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)2
Sara JohanssonBilldalKvinnor Två ryggar (7 km)1
Helari NakusGöteborgHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Magnus LarssonTeam TwoHerrar Två ryggar (7 km)2
Per MarcherMölnlyckeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Johan LarssonUddevllaHerrar Fem ryggar (21 km)1
Lovisa MalmströmGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)2
Henrik GranbergGöteborgHerrar Fem ryggar (21 km)2
Ulf KlingnäsLindomeHerrar Fyra ryggar (14 km)1
Noah SvedbergSävedalens AIKPojkar 11-12 år (födda 2007-2008) Ungdom en rygg (3 km, 11-14 år)1
Ulrika BergbrantGöteborgKvinnor Fyra ryggar (14 km)1
Inger BergströmAskimKvinnor 45+ Fyra ryggar (14 km)1
Maja FalkUlricehamns OKKvinnor Fem ryggar (21 km)1
Niklas FrejdTräslövslägeHerrar Fyra ryggar (14 km)1