Anmälda löpare Skatås mörkaste 2017

Alla anmälda löpare till Skatås mörkaste fredag 10:e november 2017. Sidan uppdateras kontinuerligt när anmälan gjorts och betalning registrerats.

Vill du springa? Anmäl dig och dina vänner till loppet idag.

Vill du göra en ändring? Läs under Ändringar i tävlingsinformationen.

Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Joakim Hansen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jonas Landgren Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Fredrik Skarpsjö Team Autoexperten Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Camilla Kempe Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Moberg Atea IFF Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Sverker Lundberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Tommie Eriksson Lindome Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jennie Ahlgren Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Magnus Lantz Åsa Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Olov Wahlsten Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Nohlert Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Tove Svensson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Ahlén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Petter Ahlen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Alexander Karlsson Hindås Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Christer Carlsson Hindås Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Edvin Åblad Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Märta Åblad Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Jonas Lundqvist Sjövalla FK Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Signe Lundqvist Sjövalla FK Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Tomas LÖF Åmål Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Elena Sanz Carmona Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km L
Sara Landberg Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km L
Oskar Jakobsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km L
Thomas Pantzar Acorn Technology Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Kristian Andersson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Pär Linderum Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jesper Ulander Partille Badminton Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ida Larsen Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Markman Västra frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Filip Löfberg Running Boyz Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sebastian Johansson-Mauricio Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Aida Grebo Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Michael Sandberg 666 Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Mats Agerforz Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Sara Uhnoo Mölndal Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Maja Skale Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Elin Blysell Alingsås Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
emilia möller triathlon väst Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Maria Madsen Varberg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Fredrik Wännman Varberg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Simon Wännman Varberg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Ann Novotny Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Cecilia Thelin Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Peter Ahlgren Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Emma Carlsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Hans Sjöstrand Mölndal Outdoor Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Elin Elisson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Ulrika Henström Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Hanne Larssen Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Christian Salomonsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Gyllestrand Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Lars Dahlin Wallenstam AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Therese Falemo Mölndal Outdoor Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Berit Hugoson Grebbestad Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Robert Sjögren IF Kville Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Peter Blomqvist Landvetter Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Lindbohm Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Pernilla Larsson Skövde triathlon Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Jonas Martin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Kerstin Lantz Skövde Triathlon Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Tobias Martin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Marcus Merin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Malin Andersson Alingsås Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Pontus Blom Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Ulander Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Desiree Boström Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Mikael Sannum Lonesome runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ursula Schwarz Solvikingarna Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Carina Schwartz Talldungeskolan Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Annika Hörke Team Nordic Trail Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Olofsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Jessica Starck Askim Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Malin Kvevik Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Ulrika Modé Olausson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Caesar Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
kristina Carlsen Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Lina Augustsson Öjersjö Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Lina Augustsson Öjersjö Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Patrik Svensson Aston Villa Sweden Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Kasper Bergvall Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Erik Bengtsson Skogsfalken Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Fredrik Persson Solvikingarna Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Ronny Karlsson Hovås Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Niklas Hedenbeck Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Staffan Sandblad Göteborg Triathlon IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Oscar Adielsson Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jens Medbo Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Olof Ryttarson Olry AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Turid Johansson Tanumshede Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Annika Pettersson Gärdsmosseskolan1964 Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Linda Henriksson Olofstorp Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Lars Lindblom Balsamin Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Martin Södergård Karaten bygg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Majken Lindblom Balsaminen Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Göran Davidsson Göteborg Running Club Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Björn Persson Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jonas Forsberg Mullvadarna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Camilla Kozelka Trollhättan Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Kerstin Windemo Ljungskile Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Fabian Berntsson Sävedalens AIK Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Niklas Häggström Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Hugo Häggström Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Johan Lagergren Klaravägens IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Oscar Ivarsson Brämhults Gård Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Arvidsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Ayfer Kalyun Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Håkan Johansson Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johanna Johansson IF Rigor Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Paula Hermansson Lonesome Runners Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Linda Jensen Kungälv Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Mats Lundgren Göteborgs Stigcyklister Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Lisa Wreeby Sävedalens AIK Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Eva Asterling Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Sofie Asterling Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Julai Myreamrl bug Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Irja Löfberg Nilsson bug Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Peter Eklund Skogsknopparna Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Frida Kjellsson Göteborg Östra Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Stefan Ackerud Econopack AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Oskar Hill Cedergran Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Erika Emanuelsson Volvo Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Henrik Ågren Volvo Cars Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Indre Zdanciute Volvo Cars Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Carlsson Lindome Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Jenny Engkvist Mölndal Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Fredrik Artursson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jens Fougelberg Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Magnus Hedin Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Oscar Hultgren Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Anna Forsberg Ictech AB Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Per Pålsson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Marcus Ahlberg Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Johan Alenius Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Björn Stormwall Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Mikael Persson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Per-Åke Bligård Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Mathilda Sjölander Ictech AB Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Philip Gebel Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Erik Bjerke Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Helena Kvist Ictech AB Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Titti Ark Partille Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Jennie Knutsson Göteborgs stigcyklister Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Henrik Dahl AXA sportsclub Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Anders Spånell Karaten bygg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Thomas Kumlert Karaten bygg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Napoleon Eklund Karaten bygg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Simon Börjesson Karaten bygg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Emilia Heimann V Frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Josefin Sohl Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Bistedt Lerum SOK Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linda Wester If Rigor Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Claes Berntsson Ormögat Trail Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Helena Jönsson Ormögat Trail Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Martin Hjalmarsson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Anders Qvist Chalmers IT Avdelning Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Gustafsson Hisings Kärra Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Daniel Gudmundsson OK Landehof Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johanna Wallin Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Jennie Selberg Solvikingarna Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Sofia Slottner Nödinge Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Veronica Langenes Skintebo Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Lotta Hallenberg Wallin Solvikingarna Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
gunilla Rydin Göteborg Energi Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Carl-Johan Sävinger Kåhög Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linda Falk Kvarnhjulet Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Svensson Kvarnhjulet Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Catarina Helamb Kvarnhjulet Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Anders Wallerstedt Team Military Fitness Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Carina Engström Gärdsmosseskolan Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Niklas Johansson Vegan Runners IK, Herrljunga Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Kajsa Andersson Forest femmes Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Spikh Cafe Lillan Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Renée Bergstrand Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
renaud millet AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Patrik Skansen AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Michael Sarning AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Fredrik Wallner AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Liselotte Hansen AkzoNobel Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Edvin Norling crossfitbackaplan Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Niclas Könighofer Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Ebba Samuelsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Jonna Nordin Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Peter Liljenfors Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ulrika Ohlsson Kvarnhjulet Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Erika Bäck Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Karin Bäck Runacademy Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Arvid Jernqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Niklas Norrhem Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Dan Mertens Benders Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Caroline Norin Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Kristina Lindström Västra Frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Åsa Wallentin Lonesome runners Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Li Edqvist Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Malin Hermansson Stenkullen Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Jonas Hermansson Stenkullen Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Rasmus Hermansson Stenkullens goik Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johan Wermelin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Helene Kristoffersson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Atle Edvinsson Brunflo Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anette Welzel Askim Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Lucas Sundblad Eksjö SOK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Erik Larsson Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Lisa Greschik Landvetter Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Nanna Rask Hisingen Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Patrik Gillner Hisings Kärra Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Åsa Svärd Västra Frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Tommy Karlsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jim Lundqvist Ilf Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jim Lundqvist Ilf Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Mattias Johansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Hanna Svantesson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Yvonne Nilsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Jens Blomqvist Hulebäcksgymnasiet Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Joakim Twedmark MIT Tough Team Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jonas Leissner Båtföreningen Estonia Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sofia Tiquet GRC Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Staffan Andrén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Xavier de Maupeou Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Peter Karlsson Lidköping Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Anna Spolander Kålltorp Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Daniel Lindgren Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ulrika Lundback Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
David Lundback Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Almgren Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Kristina Bohman Lerum Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Julia Östling Kungsbacka Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Simon Poulsen Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Susanne Svedberg IK Trasten Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Stafffan Bergström Lintrassel Löparklubb Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jessica Fröberg Lintrassel Löparsällskap Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Tim Björkman Tyréns AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Carl-Henrik Månsson Tyréns AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Maria Karlsson Tyréns AB Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Cornelia Ny Tyréns AB Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Linnea Kyldahl Tyréns AB Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Ulrika Wendt Tyréns AB Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Daniel Hägerstrand Tyréns AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linn Melhus Borås Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Annica Käll Onsala Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Philip Käll Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Magnus Falck SKF Friluftsklubb Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Per Rikner Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jens Fäldt Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Nicklas Loryd Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Daniel Abrahamsson Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Marie Törnquist Sävedalen Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Sofia Melhus Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Alexandra Eriksson Västra Frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Peter Sandblad Icebug Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Mikaela Söhnchen Forest Femmes Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Gustaf Bernström LRF Konsult Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Matz Krångh Team Novitius Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Anna-Karin Green Kungsbacka Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Craig Mc Monagle Trollhättan Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anne Schumacher Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Maria Öhrman Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Cecilia Rowley Trollhättan Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Magnus Blomquist Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Charlotta Wallerstedt Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Linda Hamlet Torslanda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Anders Jakobsson Horsebay track&field Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Lukas Jakobsson Horsebay track&field Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Heino Ollin Sävedalens AIK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Hanna Blomqvist V.frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Hanna Jirebeck Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Hanna Höög IF rigor Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Emma Andersson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Örtendahl Sweco Gluteus Megamus Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Marie Eriksson Sweco Gluteus Megamus Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Carl Hoff Sweco Gluteus Megamus, Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Gudni Edvardsson Sweco Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Therese Ellison Sweco Gluteus Megamus Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Andreas Hellström Sweco Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jan Adolfsson Sweco Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jens Kjellerup Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Elin Ivarsson Klippan Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Fredrik Norell Frölunda OL Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Staffan Bengtsson GRC Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anna Johansson Sweco Gluteus Megamus Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Bengt Mattsson Sweco Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Camilla Niklasson Vegan runners Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Thomas LEMOIGNE Volvo Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Julie COLIN Gothenburgs Preschool Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Robert Uddenstig Vänner på språng Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Viktor Tyrberg Annekärr Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Nina Myhre Military Fitness Skatås Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Janne Norrman Military Fitness Skatås Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Rebecka Petersson Mölndal Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Rebecka Petersson Mölndal Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 1
Madeleine Hedenlo Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Per Medbo Chalmers Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Erika Andersson Crossfit Göta Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 3
Linda Gustavsson IF Rigor Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Mikael Arvidsson Crossfit Göta Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Carl-Henrik Gustafsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ulrika Strömmer Dampis Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Christopher Lundborg Dampis Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Niklas Ranhög Lonesomerunners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Niklas Ranhög Lonesomerunners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Maria Vesterlund Åsa Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Veronica Ronnebro Lindome Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Göran Magnusson Floda Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
pernilla gustafsson Västra frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
pernilla gustafsson Västra frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Antonia Karlsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Antonia Karlsson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Mattias Wesslau Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Herman Fernström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Pia Sarheim Olsson Kvillebyns SK Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Erika Skoglund Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Erika Skoglund Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Ulrika Lång Gerdén mammabastu Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Emma Kläppevik Mölnlycke Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Christoffer Nilsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Magnus K Kerttu Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Åsa Berglund Nyman Torslanda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Karl Fjaervoll Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Lotta Andrén Torslanda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Lisa Medbo Östersund Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Linda Lindberg Lindas familjedaghem Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Jonas Lindvall Rejlers IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Stefan Green IF Rigor Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Andreas Karlsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Marcus Collby Team Collby Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Niklas Thoren Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Hanna Bengtsson Öjersjö Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Sven Säterberg Billdal Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jenny Enwall Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Petersson Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sofia Carlén Önnered Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Elisabeth Carlén Önnered Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Joakim Kopka Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ulf Karlsson Nödinge Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Mattias Johansson Active Wester Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Daniel Egnell Active Wester Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Emil Wester Active Wester Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Emil Wester Active Wester Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Mattias Andersson Active Wester Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jennie Rosander Onsdagsgruppen Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Karl Redbrandt ik granit Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Martin Hall 666 Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jessica Mitrosbaras göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Nataliia Duiko Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Peter Torsell Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Cecilia Berg Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Mikael Berg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
fredrik magnusson göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Madelene Ruthberg Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Fredrick Boström Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Antonelli Västra Frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Matias Mosesson Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Tejas Chandran Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Matilda Persson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Jarsén Lonesome Runners Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Vinhede Räddningstjänsten Ljungskile Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Richard Matti Pelefanterna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Henning Dahlén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Lisa Nilsson Västra Frölunda Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3
Jonas Rothén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Åsa Cliffordson Göteborg Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Karin Dahllöf Sweco Gluteus Megamus Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 1
Petter Eriksson Billdal Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Emma Nyman Göteborgs kulturskolor Kvinnor Skatås mörkaste 7 km 3